Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor mit csináljak a...

Most akkor mit csináljak a rossz manduláimmal?

Figyelt kérdés
2 éve szenvedek a manduláimmal, pont 2 évesek a gyerekeim, már voltam vagy 4-5 orvosnál, mindig ugyanaz az eredmény, ráadásul egy ideje izületi fájdalmaim is vannak...mindenki műtétet javasol, de a gyerekekre való tekintettel halasztódik a dolog...azt mondják nem olyan vészes a dolog...fogalmam sincs mit tegyek. Azt nem szeretném hogy 2 hétig ne legyek velük :( Ti mit tennétek ebben a helyzetben?
2011. máj. 19. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen 2 hét? 3 nap! keresd fel az orvost, akiben bízol!
2011. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vetesd ki minél hamarabb! Pláne ha ízületi fájdalmaid vannak. Nekem is így kezdődött,majdnem szívizom gyulladás lett belőle! A műtét után 3 napig kell csak bent maradni, ha nincs semmi komplikáció. Ha rámegy a szívedre, akkor viszont hónapokig kardiológia, esetleg műbillentyű vagy pacemaker beültetés..akkor még tovább kórház. Annyit kibírnak a gyerekeid, de most az egészséged a fontosabb, az érdekükben is. Ne halogasd!
2011. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Vedd meg a Libriben a Sport és Jóga című könyvet!Ha elolvasod megjön az életkedved.Újjá varázsol a Hatha jóga,egyszerű az egész,mandulákra a fejjel lefelé "pózok" a leghatásosabbak!Próbáld csak ki,de ha elkezded,rendszeresen csináld!!!
2011. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A manduláid nem rosszak, csak azt jelzik hogy valamit nem jól csinálsz. Például olyan ételeket eszel, amire nincs szüksége a szervezetednek, és olyat nem, amire meg szüksége van. Valószínű (ha gyakran betegeskedsz) hogy legyengült az immunrendszered, nem vagy ellenálló a fertőzésekkel szemben. Javaslatom, még mielőtt ok nélkül megműttetnéd magad, hogy gyorsan kezdj el szedni egy nagy dózisú multivitamint, és még azon kívül is pár ezer mg C-vitamint. Ezek hozzásegítenek a minél gyorsabb felépüléshez, megerősítik az immunrendszeredet, nem lesz több problémád a mandulákkal.
2011. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mandulagyulladás ha már ízületi panaszokat is okoz streptococcus vagy staphylococcus baci miatt van! Arra nem jó holmi jóga meg c-vitamin, ne legyetek már ilyenek. Ez nem vicc, tudom,hogy a jóga nagyon jó,és hasznos,de az AST-t nem fogja levinni, és a carditist nem fogja vele megelőzni. Ha már ott a baci,ki kell venni,és antibiotikumot szedni. Különben jön a reuma és a szívizom gyulladás.
2011. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagy tévedés kedves előző, a szervezetnek van egy olyan funkciója, hogy ha megkapja a szükséges eszközöket hozzá, bizony ki tudja javítani a hibáit.

Persze ezt a funkciót a hagyományos orvoslás nem szereti, mert akkor nekik mi dolguk lenne? A mandulákra nagyon nagy szükségünk van, az egyik bástyája a szervezetnek, ha valakinek kioperálják, már jelezni sem tudja hogy nagy a baj, szabad bejárásuk lesz betolakodóknak.

Egyébként bármilyen fertőzés, amit így hívnak orvosi berkekben, az nem egy kívülről jövő valami, hanem a bennünk élő mikro-organizmusok egyensúlyának felborulása. Ha valakinek legyengül az immunrendszere, akkor olyan körülmények alakulnak ki odabent, hogy a káros baktériumok el tudnak szaporodni, ezáltal megbetegíthetnek bennünket. Ha az ember rájön, hogy mit rontott el, segíthet a szervezetének abban, hogy visszaálljon ez az egyensúly.

Én semmiképpen sem javasolnám a kivételüket.

2011. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszi a kommenteket!Valóban step. aureus bacim van( 1 éve változatlanul)...próbáltam már a c-vitamint(1000mg-os dózisban),de semmit nem használt.Mostanában elég sokat fáj a hátam+mellkasom+izületeim. A jogát még nem próbáltam,lehet,hogy segítene...
2011. máj. 19. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 1000 mg C-vitamin egy teljesen egészséges ember minimális adagja Szent-Györgyi szerint. Ha neked állandó gondod van a manduláddal, akkor te már semmiképpen nem számítasz jelenleg egészségesnek, ezért biztos hogy jóval nagyobb adagokra van szükséged belőle.

Én naponta szedem a Lenkei közepest, mellé még 2000mg C-t, és teljesen egészséges vagyok.

2011. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, akkor megpróbálom a 2000mg-os c-vitamint, hátha javít valamit a helyzeten...
2011. máj. 19. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne csak C-vitamint szedjél, hanem egy multivitamint is, mert minden más vitaminra is szükséged van. És hagyd abba a tejtermékek fogyasztását.
2011. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!