Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az allergiából ki lehet...

Az allergiából ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nekem az orvos azt mondta,hogy az allergiából nem lehet kigyógyulni de tünetmentessé lehet tenni,de gondolom ez függ attól is hogy kinek milyen allergiája van...Az én esetemben a parlagfűről van szó....
2009. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki hát...de nem gyógyszerekkel...Biorezonancia kell és egy alapos méregtelenítés!Nekem a biorezonanciától elmúlt...
2009. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is allergiás vagyok,sajnos ételekre és parlagfűre meg ilyenekre is.Nekem azt mondta az orvos,hogy ez egy életen át kitartó betegség.De tünetmentessé lehet tenni,nekem úgy hogy tisztitókúra után szigorú diéta,és így nem lángolna fel állandóan az ekcémám!


Utolsó válaszoló:

Mi az/milyen a Biorezonancia?


14/L

2009. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kigyógyultam-e én a pázsitfűre vagyok allergiás. Tünetem nincs,néha van ,h ok nélkül folyik az orrom pár napig de ennyi belefér.
2009. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés ez az allergia. Biztosan gyógyítható, mindenki másra esküszik. Van, akinek a nagydózisú vitamin mulasztotta el örökre. Megint másnak a biorezonancia. Csak az orvosoknak nem megy, ami vicces :)
2009. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dellfil ***** válasza:

Elméletileg igen.

Hogy mindenen allergiától szenvedő kigyógyulhat-e, erősen kétlem. De azért vannak jó hírek is. Pl a csicsóka. Ez a méltatlanul elfeledett növény. Régen a "szegények krumplija" néven is emlegették.

Bővebben: [link]

[link]

Ezek csak példák, kellemes böngészést.

2009. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerülni a különböző, vegyszereket! Akkor tünetmentessé lehet válni.
2009. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ajánlottam magam a gyógyulni vágyóknak, de kimoderáltak...:(

Ajánlatom pedig tényleg egyedi volt. Rajtam kívül nem tudok másról, aki garanciával kezelné az allergiás betegeit. Nincs kémia, megtanulja a szervezeted, hogyan "győzze le" az allergiát, ill. megtanulja a helyes válaszokat az immunrendszered az őt ért ingerekre.

Sajnálom, hogy így esett. Beigazolódni látszik újra: Nem a gyógyítás, hanem a gyógyszerforgalmazás a fontos igazán.

Sok sikert minden gyógyulni vágyónak, több toleranciát a moderátoroknak!

2009. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!