Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet maximálisan...

Hogyan lehet maximálisan felerősíteni az immunrendszert?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges életmód, változatos táplálkozás, sok zöldség, gyümölcs, megfelelő összetételű kaja (fehérje, zsír, szénhidrát), sport, lelki egyensúly, lehetőleg boldogság.
2011. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alvást kihagytam. :)
2011. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolóval teljesen egyetértek,nem a tabletták fognak meggyógyítani az biztos!
2011. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A zöldség-gyümölcs mehet frissen préselt levek formájában is. Valamint sok még a vitamin a friss csírákban is, lucerna pl. a legtöbb vitamint tartalmazó csíra.
2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőek által leírt dolgokkal segítheted az egész szervezetedet, sőt, valamennyire a lelkedet is. Jobban fogod érezni magad valamennyivel biztos, és ha ezek mellett kitartasz, idősebb korodban kevesebb és kevésbé súlyos krónikus betegség fog elővenni.


Mivel az egész szervezeten belül az immunrendszerre is jó hatással van az egészséges(ebb) életmód, nyilván kevesebbszer és akkor kevésbé erősen leszel beteg.


De azért csodákat ne várj, mert a dolog nem olyan egyszerű, mint azt a reklámokban sugallják. A reklámok az azok által hirdetett termékekkel együtt természetesen marketingfogások.

2011. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
18%
Ne fürödj! Legyél koszos! Minél több vírussal bacilussal találkozik a szervezeted, annál erősebb lesz. Néha én direkt koszos vagyok, nem is voltam beteg 9 éve.
2011. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyet értek én is az első válaszolóval, az egészséges életmód, sport, a sok zöldség, gyümölcs és a lelki béke is igen fontos az immunrendszer megfelelő működéséhez, bár én kora ősztől azért rá szoktam erősíteni immunerősítő készítményekkel is (illetve egy fajtával természetesen, nem többel is egyszerre :) ), tudván, hogy a családból valaki úgyis elkapja a soron következő téli nyalánkságok valamelyikét, én pedig szeretek az ilyenekből kimaradni :)
2011. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Ajánlom figyelmedbe az alábbi vidot: http://www.youtube.com/watch?v=fuHKlRDCxX4


Én is itt találtam a múlt héten, szerintem érdemes megnézni :)Én például még sosem hallottam a farkasbogyóról, így azt sem tudtam, hogy mire jó egyáltalán :)De szerintem tuti ki fogom próbálni :)

2011. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!