Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy csak éjjel...

Miért van az, hogy csak éjjel fáj a torkom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: tegnap volt egy hete, hogy minden éjszaka fáj a torkom. Napközben nem... de amint besötétedik, 7-8 óra körül elkezd rettenetesen fájni, és reggel 6-7-ig abba se hagyja. Reggel viszont magától megszűnik, s napközben egyáltalán nem érzek semmit. Amikor éjjel viszont fáj, semmi sem segít: rengeteg gyógyszert, cukorkát, forró teát, mézet, stb.stb. kipróbáltam, de nem múlik.


Pénteken szalagavató, orvoshoz nem tudok menni. Mit tegyek? Veszélyes lehet? Elfog múlni? Előre is köszönöm!

18/F


2011. nov. 21. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Párologtass a szobádba!A radiátor tetejére tegyél kis párologtatót,valószínűleg nincs levegő a szobádban,a fűtés meg az időjárás miatt lehet ez.

És igyál sok folyadékot:)

2011. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor beteg voltam, nekem is ez volt. Minden este közeledve bedurrant a torkom.


Ha nem vagy beteg, akkor valószínű hogy nincs elég páratartalom a szobádban.

Ha beteg vagy, tegyél nedve ecetes-vizes borogatást a torkodra, azzal aludj.

2011. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!