Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap óta fáj a torkom,...

Tegnap óta fáj a torkom, éjjel 2-kor lázas lettem 38.2, ekkor bevettem egy cataflamot. Reggel 37.2 volt akkor is bevettem egy cataflamot. Doki írt fel Sumamedet. Hogy tudnék holnapra "rendbe jönni"?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dolgozni 3 napra eléggé kemény lesz, nem szeretném kihagyni, van valami erős gyógyszer ami még tudna segíteni?
2010. ápr. 29. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött a múlt héten, bevettem egy csomó gyógyszert, de csak a láz múlt el, egy hétig köhögtem és szarul voltam utána
2010. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Catalflam gyulladás csillapító nem lázcsillapító. A Summamed pedig antibiotikum ami kb. a 3. nap után hat. Ugyhigy sehogy nem lehetsz jobban holnapra ha lázas vagy.
2010. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!