Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás vagyok szinte mindenhol...

Gombás vagyok szinte mindenhol. Mi a teendö? Viszket ágyékomban. Talpamon. Fenekemnél. Most már arcom is. canestennel kenegetem de lehet már ez késö. és nagyon sokba kerül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne házilag kezelgesd magad, hanem menjél el orvoshoz. Itt úgyis csak hasonló válaszokat kapsz mint az enyém v esetleg páran ajánlanak neked vmi kenőcsöt, ami neked v segít v nem v esetleg csak komolyabb bajod lesz. Hatékony kezelést úgyis csak szakképzett ember tud adni. Tehát irány az orvos!!!
2012. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cirmos macskafül válasza:
Orvos. Felir gyogyszert. Ezt mar kenegetessel nem lehet kezelni.
2012. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlzott gombásodás=gyenge immunrendszer. Sport, sok zöldség, sok gyümölcs, esetleg vitaminkiegészítő, sok folyadék, sót fűszereket lehetőleg mérsékelni vagy elhagyni, diéta, kávé-cigi-szesz-felesleges gyógyszerek kukába. Jönni fog a hatás. Keresztanyámnak volt egy olyan bőrgombája ami terjedt és nem akart elmúlni, neki adtak egy méregerős gombaölő gyógyszert (1 szemet!!!) és attól elmúlt neki. Ha már mindenhol viszketsz akkor miért nem mentél már egyből orvoshoz mikor először elkezdett viszketni????
2012. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!