Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgombát lábon ha hosszú...

Körömgombát lábon ha hosszú évekig nem kezelnek, akkor mi történik az orvosnál?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút,és elmentünk egyet úszni.akkor láttam hogy a nagylábujján a köröm már undorítóan sárga,ferde,meg van vastagodva.de a többi körme is már sárga,szinte az egész lábán elterjedt.gondolom már évek óta nem kezeltette(már ha volt vele egyáltalán orvosnál)

elgondolkodtam,ha már ennyire rossz állapotban vannak a körmei,és netalántán rászánná magát a dokira,az mit csinálna vele?leszedetné a körmeit?vagy szigorú gyógyszerkúra?mert szerintem ezt már otthon nem lehet az ecet-só lábfürdővel kikúrálni...


2012. jan. 18. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Legnagyobb eséllyel ad egy szájon át szedhető gyógyszert, ami havi 4-5000 forint, és legalább fél év, mire hat. De csak ez hat, a tévében reklámozott krémek ilyen esetben már tehetetlenek. Leszedni nem valószínű, hogy fogja, mert az ilyen magától is leesik, ha kell neki. Az ecet meg a só nagyon jó, csak uborkát kell karikázni bele, és salátaként fogyasztani. A gombát nem gyógyítja, de elegendő uborkával finom lesz.
2012. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!