Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Heeelp, igy ugye nem fog...

Heeelp, igy ugye nem fog kijonni a herpeszem?

Figyelt kérdés

Vasarnap randim van, hetek ota készulok ra, ma reggel pedig arra ébredtem, hogy a felso ajkam kissé feszul és bizsereg...Vastagon bekentem aciklovir tartalmu krémmel, ébredésem ota kb mar 1000 mg C vitamint beszedtem, lejegeltem az ajkam, most foztem le egy igen tomény adag kamillateat, ecsetelgetni.

Szerintetek meguszom, és elejét tudom venni annak, hogy kijojjon? Valami mas tippetek van még? Eskuszom, megorulok, ha ez a sz@rsag kijon most rajtam!!!


2012. febr. 10. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Stresszelsz, ettől jött ki, próbálj meg lenyugodni és szedjál belsőleg is gyógyszert, vegyél Epavirt, az visszaszorítja 1-2 nap alatt, ha azonnal elkezded szedni.
2012. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha érzem,hogy készül kijönni, akkor én alkoholos kölnivel szoktam kenegetni, pár óránként 1-2-3 napig.

Igaz, folyton illatozik a szám széle, néha csíp, plusz vigyázni kell, hogy ne nyalogassam le véletlenül,de általában működni szokott és nem jön elő... :) Esetleg még a natúr, frissen letépett aloe vera leveléből kipréselt nedvet kend rá, sok ismerősömnek az is használ, bár én még nem próbáltam.

A krémek, c-vitamin, gyógyszertári készítmények stb. nekem nem szokott segíteni.

Sok sikert a randidhoz!

20/l

2012. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vegyél ezüst kolloidot.. azzal ecseteld!Anyukám használja, ha mégis kijönne a herpesz akkor is 1-2 nap alatt lemegy és pici seb lesz csak..
2012. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos, azt hiszem ezt megusztam - bar még nem kiabalom el.

Kb 4000 mg C vitamin, allando, felvaltva jegelés- krémezés utan egy icipici, alig lathato holyagocska latszik csupan, ami szerintem holnapra eltunik, este alkohollal lefertotlenitem. Igaz, a sok krém miatt rendesen szaraz lett a szam koruli bor, de inkabb legyen egy kicsit halo, mint gusztustalan holyagos. Persze holnap tovabb folytatom még a krémet, vitaminokat:)

2012. febr. 10. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült a randi? :)

20/l

2012. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jol ... :) Nagyon jol... :P
2012. febr. 16. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!