Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megittam két energiaitalt, és...

Megittam két energiaitalt, és mintha " fájna " a szívem?

Figyelt kérdés
Lehet valami bajom? Tudom nem kellet volna, hibáztam
2012. márc. 1. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megdolgoztatod a szívedet, el fog múlni. Igyál sok tiszta vizet, az segíti a kiürülését a koffeinnek.
2012. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Koffein+taurin->vérnyomás emelkedés, szívverés gyorsulás, stb.

Pontosan tudod te ezt, hogy mitől van. Semmi baj nincsen, a magad kárán tanulsz belőle. Én dettó így voltam, csak kicsit többtől. De nagyon megijedtem én is.

Ha nem ittál túl sokat(a 2db nem sok), akkor semmi bajod nem lesz.

Legközelebb ne idd túl rövid időközönkét őket. Másrészt pedig előbb utóbb hozzászokik a szervezeted, és akkor nem lesz ilyen.

De inkább ne szoktasd hozzá magad, pontosan ebből látszik, hogy nem egészséges..

/de én is imádom^^/

18/L

2012. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a hatása miatt ittam hanem amiatt mert nagyon finom, kitalálhatnának már valami energiaital ízű dolgot..
2012. márc. 1. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Vezesd le a feles energiát ami keletkezett

amúgy van energiaszegény változata is :) keresd a fél literesek között a polcon :)

2012. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Két különböző fajtát ittam azt hozzatenném
2012. márc. 1. 21:54
 6/7 anonim válasza:
A tobbsege tutti frutti ízű, keress ilyen italt.
2012. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem csak "beképzeled"....(én is szoktam)

nem lesz bajod, csak nem válj függővé

2013. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!