Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha visszatartom a hasmenést...

Ha visszatartom a hasmenést amíg tudom lehet valamilyen bajom?

Figyelt kérdés
Antibiotikum mellékhatásaként hasmenést kaptam az éjjel,akkor 4-szer voltam wc-n 3órától. Érzem hogy el kéne mennem,de mivel elég nagy hanggal jár a falak pedig vékonyak nem merek elmenni wcre . Fura bugyogó hangok jönnek ki a hasamból,fekszek az ágyba és már 2 órától tartogatom. 2kor kint volt mindenki így gyorsan elszaladtam wcre, de azóta nem voltam. Lehet ettől valami bajom?

2012. márc. 8. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is abba akartam hagyni az antibiotikumot, mert még hányingerem is volt, de végül végigszedtem és már elmúltak a kellemetlen panaszok.
2012. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én csak egyet vettem be belőle, tegnap délután. Azt írták, hogy 3 napig kell bevenni napi 1 tablettát aztán abba kell hagyni, 1 egész oldalas tájékoztató van benne arról, hogy hasmenést okoz,miért okozza stb. Először gondolkoztam rajta hogy nem veszem be, de anyum azt mondta, hogy minden gyógyszerre ráírják ezt mellékhatásként de nem lesz semmi bajom..hát még is lett.
2012. márc. 8. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!