Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menyi az esélye hogy elkaptam...

Menyi az esélye hogy elkaptam a bárányhimlőt? Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A május 1-jét az egyik haverommal töltöttem, akiről tegnap kiderült hogy bárányhimlős lett. És mivel én még sose voltam nagyon félek hogy elkaptam. ha most még beadatom a védőoltást akkor érne valami hasznát még?

a vérből kitudják mutatni hogy elkaptam?

Csak azért nem szeretném elkapni a bárányhimlőt mert a barátnőm június 16.-án ballag és elszeretnék menni rá. Ha el is kaptam június 16. ára kigyógyulnék?


2012. máj. 3. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A bárányhimlő 2 hétig lappang, addig várnod kel, hogy kiderüljön. Ha ténylég sikerült elkapnod és beadatnád az injekciót nem érne semmit már.
2012. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!