Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fekélyszerűségek vannak a...

Fekélyszerűségek vannak a mandulámon, annyira már nincs begyulladva, elmentem orvoshoz és nem adott semmi gyógyszert, mivel kezeljem házilag?

Figyelt kérdés

Csak annyit mondott, hogy szódabikarbónás vizet igyak meg sok teát meg ilyen kb olyan dolgokat amit minden torokfájós embernek mondanak, de én eléggé aggódom mert nagyon csúnya, így néz ki(csak erős idegzetűeknek inkább:D ): [link]

esetleg akinek volt már ilyenje, meg tudja mondani, hogy ez mennyire komoly, meg mennyi idő míg begyógyul?


2012. jún. 15. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

uhh ez durván néz ki, meg jó nagy o.o

Nekem sokszor be volt gyulladva de nem használt rá házilag semmi :/ szerencsére már nincs meg

milyen dokinál voltál? házi vagy fül orr gégész? nekem ez nagyon fura, hogy semmit nem kaptál..

2012. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt anno. Néha begyulladt a mandulám, akkor elmúlt, aztán megint.

Sose fog begyógyulni, előbb-utóbb ki kell venni.

2012. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos ezt a mandulát látta a doki is?:)

Szerintem ez tüszős mandula gyulladás. keress fel egy másik dokit, ez magától nem fog elmúlni. Lázad nincs tőle?

2012. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szódabikarbónával öblögetned kell, az jó a gyulladásra, azzal nem sokra mész, ha iszogatod.

Talán azért nem kaptál gyógyszert, mert azt vírusfertőzés esetén nem adnak, csak bakteriális fertőzés esetén.

Csináld amit a doki mondott, általában kell 1 hét, hogy rendbe jöjjön.

2012. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla:

[link]

2012. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó nyilván hülyeséget írtam, öblögetni kell a szódabikarbónával csak siettem amikor írtam, amúgy lázam nincsen és mondta hogy ez biztos nem tüszős mandulagyulladás, és sima háziorvosnál voltam, de amint lehet megyek fül-orr-gégészhez.
2012. jún. 15. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!