Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida diéta alatt édesíthete...

Candida diéta alatt édesíthetek nyírfacukorral?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2013. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen a nyírfacukor gombaellenes hatású, úgyhogy ajánlott is ezzel ízesteni. Vagy xilittel de azzal vigyázz mert hashajtó hatású nagyobb mennyiségben.
2013. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 10 évig küzdöttem gombával számtalan diétát végigcsináltam, úgyhogy tudom miről beszélek.
2013. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem ,hogy végül hogyan tudtad kiirtani a gombát a szervezetedből?
2013. febr. 13. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy. Sok minden javított az állapotomon többek közt a diéta is de a mai napig visszatér, ha olyanok a körülmények meggyengül az immunrendszerem, több stressz és rosszul táplálkozom felborul a hormonrendszer stb...

A candidát nem lehet teljesen kiírtani, egészséges ember szervezetében is megtalálható élettanilag. Csak szinten tartani, hogy ne szaporodjon el. Normál mennyiségben nem okoz panaszt. Lehet kapni sok mindent amivel csökkenthető a számuk, még anti candida teát is.

2013. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia.En is candida dietan vagyok.Ugy olvastam az interneten,hogy nyirfacukrot,ami mellesleg mas neven is ismert,a xilit neven, es stevia edesitot lehet fogyasztani.Ezeket a candida nem tudja lebontani,igy nem szolgal a gombanak taplalekul.En mar vettem is xilit cukrot,de nem minden nap hasznalom,a kaveba es a natur joghurtba keverem.
2013. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,azóta én is használom ,most egy ideje ,,tünetmentes,, vagyok...nem akarom elkiabálni,mert nem egyszer tért vissza sajnos.
2013. jún. 9. 08:26
 8/8 anonim válasza:
off: azóta előjött? hogy lehet kordában tartani? nekem 5-ödjére jön vissza :(
2015. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!