Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nektek segített a Candida...

Nektek segített a Candida diéta? Meddig csináltátok?

Figyelt kérdés
Föleg a folytonos női problémáim miatt kezdtem bele, tehát nem fogyás miatt kérdezem :)

2013. febr. 3. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem tudom, hogy végül a felírt gyógyszer, vagy a diéta hozott eredményt, de már jól vagyok.

Én rendetlen voltam, nem tartottam be mindent. 1 hónapig csináltam, amíg a gyógyszerem is tartott, de azt a két hetes durva részt 1-2 dolog kivételével teljesen átugrottam és végig a lazább diétát csináltam + vettem pár dolot (pl bazsalikom, grapefruit) amit a neten olvastam, hogy jó rá.


Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy te se tartsd rendesen az első 2 hetet, mert nekem nem visszatérő problémára volt, hanem csak egyszeri fertőzésre, ami nem akart könnyen elmúlni. Nekem itt csak annyi volt a célom, hogy ne dolgozzak direktbe a gyógyszer ellen amit szedek.

2013. febr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mielőtt nekifogtam volna, a sok szemét csodaszer után, utolsó próbát téve kipróbáltam az almaecetet amit itt ajánlottak. Napi 3x1 ek. és április óta kopp, kopp rendben vagyok. Ha érdekel akkor szivesen válaszolok.:)
2013. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!