Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Láz! Mit kéne tennem?

Láz! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Péntek délután óta szinte csak ideiglenesen lehet levinni a lázam. Én mindig ilyen voltam, ha elkapott valami. Bár eddig csak 3 nap volt a rekord, ez meg ugye már lassan 4.


Megettem egy levél coldrexet, meg rubofent is eszek. (persze nem egyszerre, mert ezeket nem szabad együtt egyszerre). Meg is vagyok fázva. De most hányingerem is van.


Holnap délután tudok csak orvoshoz menni, de most kéne valami, amitől jobb lenne. Este mindig felkelek, hogy ráz a hideg.



2013. febr. 18. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Priznic vagy hűtőfürdő.
2013. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több, mint valószínű, hogy nem sima vírusos fertőzésed van, hanem lehet bakteriális és azért nem jössz rendbe, mert arra meg az antibiotikum a legjobb ellenszer. Vagy valami nagyon makacs vírusos fertőzés.

Szedj addig is lázcsillapítót, de ha pont nem lehet belőle bevenni, de lázas vagy, akkor meg hűtőfürdőt csinálj. Engedj a kádba test meleg, kb. 38 fokos vizet, ülj bele és szépen lassan hűts el rajta pár fokot oly módon, hogy engedsz mindig hozzá bizonyos időközönként hideg vizet.

Jobbulást kívánok!

2013. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevalt, hogy mindket bokamra es csuklomra hideg borogatast teszek, surun cserelem es jo citromos limonadet iszok, persze a 3-4 orankenti lazcsillapitoval egyutt.
2013. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!