Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 20 eves korom ota piros kis...

20 eves korom ota piros kis pöttyök jelentek meg a börömön. A testemen mindenhol, egyre csak szaporodnak, mint a szemölcs, ez mi?

Figyelt kérdés
Pici, apro, szemölcs szerü vörös foltocskäk, kb. 1 mm nagysäguak. 30-40 darab van belöle.

2013. ápr. 22. 17:04
 1/2 anonim válasza:
ez engem is érdekelne..
2013. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is. Nekem a jobb kezem van összesen 4 ilyen kis bigyó ( piros, nem viszket).He megnyomom őket, akkor hirtelen elpirosodik körülötte a bőr, de el is múlik azonnal a pirosodás. Az utóbbi fél évben jött ki 2,1 már nagyon régen, 1 meg még gyerekkoromban. De holnap megyek bőrgyogyihoz és talán ott kiderül, mik ezek. Majd beszámolok :)
2013. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!