Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 35 fok körüli testhőmérséklet...

35 fok körüli testhőmérséklet alacsony?

Figyelt kérdés

Kedd körül begyulladt a mandulám, de nem volt lázam. Tegnap kezdtem tüsszögni, mára nagyon szarul lettem. Lázasnak éreztem magam, így megmértem. Először 34.8 volt, gondoltam valamit elrontottam, megmértem mégegyszer, akkor 35.1 lett. Nem alacsony ez egy kicsit? o.O

17/L


2013. máj. 25. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Reggel 36.2 volt, tehát nem hiszem, hogy elromlott volna a lázmérő.
2013. máj. 25. 11:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez digitális hőmérővel lett mérve? Elképzelhető hogy rosszul helyezted el a hőmérőt.
2013. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A régi hagyományos higanyosnál nem kell jobb. A 35 fok nagyon kevés kétlem hogy valós testhőmérséklet lett volna ez már gyenge hipotermia, ami bőrszínelváltozásokat okozhat és/vagy remegést.
2013. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, digitálissal mértem, de eddig mindig reális számot mutatott.
2013. máj. 25. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!