Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV fertőzött vagyok? Bővebben...

Krisztike20 kérdése:

HIV fertőzött vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Közösüléshez mindig, minden esetben használtam óvszert (és nem is lyukadtak ki) a partnereimmel (igen, kalandhívő vagyok) de orális szexhez nem. Egyetlen egyszer történt h elment a számba a partner, aki már amúgy idősebb 30as. Nem tudom, mert azt írják h nagyon minimális az esély hogy orálisan fertőz a vírus ha egyáltalán fertőzött a partner (nem tudom), meg hogy állítólag az előváladék is fertőz, valaki azt mondja az nem, mert annyi vírust nem tartalmaz, hogy fertőzni tudjon. Voltam már teszten,de nem engedték, hogy anonimként végeztessem, még flegmán nekem állt két dokinő...! Nem tudom, mi tévő legyek. A HIV-betegek szörnyű kúrán mennek keresztül életük végéig, a gyógyszereiknek számtalan mellékhatása van (fogyás, hasmenés, stb.) így is vagyok alig 50 kg... biztos hogy inkább a halált választom és kiélvezem addig az életem. Na jó, bocsánat, már másfele tereltem a témát. Tapasztalat ilyennel valakinek van?

19/L



2013. máj. 31. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Krisztike fogyás van mind addig amig nem kezdik kezelni a betget.Gyógyszer mellékhatása?Egyszerü Aspirin Előfordulhatnak gyomor- és bélpanaszok, pl. hányinger, hányás, hasmenés, hasi fájdalom, ritkán gyomor-bélrendszeri gyulladás.

Fokozhatja a vérzékenység kockázatát, amely jelentkezhet operációval kapcsolatos vérzékenység, vérömleny, orrvérzés, vizelet-kiválasztó rendszeri vérzés, fogínyvérzés formájában. Ritka-nagyon ritka esetben megfigyeltek súlyos vérzést, gyomor-bélrendszeri vérzést, fekélyt, átfúródást, koponyaűri vérzést. A gyomor-bélrendszeri vérzés tünetei lehetnek a vérhányás és a szurokszéklet. Koponyaűri vérzést különösen olyan betegeknél figyeltek meg, akik kezeletlen magas vérnyomásban szenvednek és/vagy egyszerre alkalmazott véralvadásgátlót szednek. A hosszú távon fennálló vérzés okozhat vérszegénységet.

Kialakulhatnak túlérzékenységi reakciók, pl. asztmás roham, bőrkiütések, csalánkiütés, ödéma, viszketés, orrdugulás, orrfolyás, szívvel és légzőrendszerrel kapcsolatos rendellenességek, valamint nagyon súlyos esetben anafilaxiás sokk.

Nagyon ritkán előfordulhat átmeneti májkárosodás.

Jelentettek még szédülést és fülcsengést, amelyek a túladagolás tünetei is lehetnek.


Nah kb a hív gyogyszereknek is ekkora az esélyük

A 9-es hozzá szolonak igaza van hogy vannak etöl sulyosabb betegségek is hepatitis alatomos lehet még 20 év isa kell mire rá jönek de akkor már késöbb.Szifilisz gyogyithato időben fel ismerik da ha nem vége.

Amugy a videoklinikán minden ott van


[link]


Hülyeséget irtál.Amugy köszönöm jol vagyok túlfoglak élni

2013. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
23%

A HIV fertőzés nem jelent azonnali immunrendszeri gyengeséget. Inkább arról híres, hogy nagyon jól felerősíti

a szervezetet 20-30 évig, majd utána hirtelen gyengül és

AIDS lesz belőle, amitől kialakulnak az egyéb betegségek is. Attól, hogy HIV vagy még nem kell öngyilkosnak lenni,

mivel életed során sokféleképpen megkaphatod akár védőoltásként is: veszettség elkapása esetén, súlyos

baleset esetén azonnal beoltanak orvosi HIV-el, sok esetben drágább autó is beolt (az ülésben van a tű).

Ilyenkor szúrást érzel a fenekeden ütközéskor.


Amennyiben kiderül, akkor lányként fehér nadrágot, fehér

felsőt vagy rózsaszín felsőt kell hordanod minden esetben.


Más országok megkövetelik a vörös karpántot, vagy akár

a piros kokárda szalagot.


Az ilyen lányok általában nagyon szépek. Ha nincs vagyonod

az állam el is altathat ahelyett, hogy engedné, hogy kint legyél (mármint halál, mert az altatást

nem bírná fizetni (80ezer / hét)). Van rá kockázat, hogy

kivégeznek az alkotmány ellenére is, mivel szükséghelyzetnek minősül. Kb ugyanaz, mintha katonát parancsszegésért lelőnék. Ugyanúgy, mint ahogy a TBC-st is agyonlövik Budapesten, ha bemegy a tömegbe. (szükséghelyzet)


A skála: 0-9-ig megy

0-2-ig csak rezisztens vagy. (oltottak veszettség ellen, vagy nem akarták, hogy meghalj influenzába vagy vérhasban)


5 - kiemelten veszélyes (vagy elkaptad, vagy pedig műtöttek és beoltottak, hogy a beültetett szervek jobban összeolvadjanak).


Fölötte való megfertőződés esetén azonnali AIDS, akár másnap!!!


Tesztet tényleg nem lehet anonim végeztetni, ha már van

biztonyíték, hogy lefeküdtél valakivel. A teszteket ki

kell fizetned, ha épp nincs egészségbiztosításod:

350-850ezer forint, mert szemét az állam. Csináltasd

külföldön, ott ingyen megcsinálja az állam, csak legyintenek, ha a költségről van szó.


Ilyet, hogy ELISA, sosem láttam, nekem orvosi kemény kartonon szerepelt sok más mellett a listában.

Illetve később sima leporellón is kaptam egyet az egyik

kórházban átfogó vérképnél.


Ha pozitív és csak 0-3, akkor ne hagyd, hogy beoltsanak 0.3liter penicilinnel, mert az átverés, így ölnek meg.

Kb, mint a tetanusz, adnak egy sporttáskát is.

2013. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!