Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » KELÉS ARCON (már évek óta)...

KELÉS ARCON (már évek óta) Tudtok rá megoldást?

Figyelt kérdés

Vény nélkül kapható gyógyszer, akár "csodagép", bármi ami végleg elmulaszthatja őket. Iszonyatosan fájdalmasak, már évek óta szenvedek tőlük, csak arcomon jönnek elő, annak ellenére,hogy naponta akár 2x is teafaolajos vízzel törlöm át, ami fertőtlenítő.

Kérem kíméljetek meg attól,hogy irány az orvos. Többször kértem időpontot, annak ellenére,hogy utálom az orvosokat, csak sose tudtam elmenni a kapott időpontban. Bízom benne ,hogy van más módszer is. Köszönöm a segítő válaszokat!



2013. aug. 8. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenhova időpont. Bőrgyógyász szakrendelésre bemész, kivárod a sorodat és megvizsgál. Arra van időd, amire akarod, hogy legyen. Ha igazán zavarna, elmennél az orvoshoz.


Egyébként jó lehet rá pl a lenmagos borogatás, vagy a kamilla. Esetleg a mannaszappanoknak is utána járhatsz, állítólag azok is jók, és mindenféle bőrbetegségre létezik belőle. Vagy az aloe verás termékek (forever termékcsalád), én azokat nagyon szeretem, a first öt mindenre lehet fújni, sebre, bőrgyulladásra, még a torkodba is.

2013. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen orvos fóbia szerű problémám van, csak akkor megyek,ha már nagyon nagyon rosszul vagyok,azért majd megpróbálok elmenni.

köszönöma segítséget!

És ha épp nincs kelés az arcomon, amúgy szép a bőröm,akkor el fogja hinni h nagyon nagyon ronda szokott lenni?és gyógyszert adnak rá vagy más? ha minden kelésemmel orvoshoz futkoznék, hetente ott ülhetnék a doktornál.

2013. aug. 8. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Végleges megoldást szerintem is csak a bőrgyógyász jelentene, aki tud felírni megfelelő antibiotikumot ill. krémet. Ha ez tényleg évek óta fennálló probléma, ráadásul teafaolajjal is ecseteled, tisztán tartod a bőröd, akkor személy szerint kizártnak tartom, hogy pusztán külsőleges szerrel kezelni lehetne a problémádat, megszüntetni pedig végképp nem. - Egy gyógyszerész
2013. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat!
2013. aug. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!