Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattam magam H1N1 ellen....

Beoltattam magam H1N1 ellen. Többen azt mondták, hogy hülye vagyok. Az vagyok tényleg? és mért is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 16:39
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
52%

De ha ilyen jó az oltás, akkor miért is viselkednek felemásan az orvosok? Lehet, hogy mégsem olyan jó?

És azt hallottátok, hogy higanyt is tartalmaz?

2009. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Azért ezt érdemes elolvasni. És ez is orvos.

Amúgy meg az influenza vírusa a leggyorsabban mutálódó vírus. Még az sem kizárt, hogy beoltatod magad ellene, aztán mégis megkapod, mert már rég nem ugyanolyan, mint amelyik formájából az oltást kifejlesztették.

2009. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, csak a higanyt ne, mert már olyan lerágott csont.

El lett már világosan magyarázva, hogy mely vegyület és hogy vízben oldódik három nap alatt kipisiled. Egy csomó szuri tartósítója.

Hagyjuk már!

2009. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%
16,57! Na akkor még egy "hülye" tartozik a köreinkbe. Én is ésa családom is beoltattuk magunkat, senkinek semmi baja. Teljesen egyetértek veled mindenben. Érdekes az emberek nagy része, tényleg beoltattad magad? És mi bajod lett: csak annyi, hogy ettől a sok idióta tényállástól na ez az ami a sírba visz. Na a youtube videróról meg annyit, hogy ne egy ex futball bíró véleményét kelljen már magamra venni? A világon az ilyen hülyék videói azok amik körbe járják a netet. Ettől fog minden gép meggajdulni. Csak erre még nincs vírusírtó.
2009. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%

Nekem az nem tetszik,hogy a tájékoztatón amit a gyerkőc haza hozott suliból,le van írva,hogy bármi gond lép fel az oltás után,azért csak a szülő a felelős!

Meg hogy a döntés után amit nekünk szülőknek kell meghozni,ŐK mossák kezeiket!

Mert ha már "Érdemes" le oltatnom a saját csemetémet,akkor legalább Bizonyítsák be,hogy nem árt a kicsiknek!

2009. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

Én annyit tudok, hogy keresztanyám háziorvos, bőven oltott már embereket, köztük saját magát is, és eddig senkinél nem volt semmilyen mellékhatás :)


Amúgy az lesz a röhej, hogy ha elegen beoltattuk magunkat, akkor majd nem lesz akkora a vírus terjedése, és majd a nem beoltottak verik a mellüket, hogy na látjátok! Én már ezt várom :D Az viszont nem fog leesni nekik, hogy a beoltottak védik meg őket is XD

2009. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%

17.20-as eltaláltad a lényeget!


Az írta, hogy az iskolai papíron az van, hogy a szülő vállalja a felelősséget.

Mindenhol aláíratnak ilyen papírt. Más oltás előtt is. Műtétek előtt is. Altatás előtt is.


Hű egyébként iszonyú mi megy itt a fórumon.


Rengetegen próbálják tisztázni a képet, már minden ellenérvre megadták a választ, de a süket banda, csak nyomja nyomja újból és újból.

15 év teszt?? Folyton járvány lenne.

Na meg a higany, meg a lebénulás, mint mellékhatás, hogy a többi hülyeségről ne beszéljünk. Istenem.

Tetszik még a kigyógyultam három nap alatt, mert almát ettem...- is. Ő igen. De nem érti, hogy nem őt féltjük.

Hanem aki nem fog. Esetleg gyerekek.

Egyszer volt a kislányomnak tüdőgyulladása. Valószínűleg a légkonditól kapta. Na. Ilyen alattomos betegséget még nem tapasztaltam. Én soha többet a büdös életbe magam hibájából a gyerekeimet ki nem teszem veszélynek.

Megjegyzem egyébként sose betegek, kiváló az immunitásuk.

2009. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
36%

Na mit mondtam?

Lepontoztam, annak rendje módja szerint.

Ahhoz képest miután reigisztráltam ebbe fórumba, de még egy hozzászólást sem írtam influenza témában messze 90% fölött sikerült hasznos válaszokat adnom, most úgy meredeken hasítok a 0% felé.

No sebaj.

Bocsánatot kérek kedves kérdező ezért a kommentért!

2009. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Bocs.lepontoztak, helyesen.
2009. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
videóban jót mondott a bácsi. hogy az érzelmeinkre akarnak hatni, az ijesztgetésekkel, azzal h a csapból is ez folyik, az eröltetéssel, hogy a tetteinket befolyásolják. pontosan ugyanezt csinálják itt is. de ez az egyben. rtlklub mindennap 5ször lenyomja h h1n1, veszély, riadó....a pánikkeltés a cél, mert ettől megijednek az emberek, ezugye érzelmi alapon működik, és az érzelmek a tetteinket folyásolják be. így könnyű lesz eladni az oltást. és lám, tökugyanez van ittis magyarországon. mindenki egyre jobban fél, pedig a statisztika szerint nem halnak meg egyre többen. ezt úgyértem, h a megbetegedettek és az elhalálozók aránya....az elhalálozóké nem billen el. manipulálnak. egyértelmű. csak azokat az infókat elghallgatjéák, ami segíteni az embert a tisztánlátásban.
2009. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!