Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattam magam H1N1 ellen....

Beoltattam magam H1N1 ellen. Többen azt mondták, hogy hülye vagyok. Az vagyok tényleg? és mért is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 16:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ezt ki találta ki?

Nincs nektek kétoldali üldözési mániátok?

Célja, iránya a kitalációtoknak? Ez valami új betegség?

Élvezitek, hogy lehet aggódni a semmin? Ostobaság.

oltári ostobaság.

2009. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

mivan??? ki aggódik?:D

éncsak leírtam h ez a szar rtlklub manipulál, és nemcsak ebben az influenzában, hanem minden másban is.

én nem aggódom, én nem oltatom be magam, nemis félek az influenzától, csak már a könyökömön jön ki, h mindennap erről van szó, és mindennap egyre jobban eröltetik rád....

2009. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%
16, 57 ahogyan látom talán már van pár reálisan ítélő is az oltással kapcsolatban. Haladunk, bár még akik az ilyen xoutube vidóban hisznek, hát no comment... Világvégét sejtenek az oltás mögött, csak nem ott van hanem máshol na mindegy. Senkit sem akarok rábeszélni az oltásra, mert mindenkinek a saját döntése kell hogy legyen, függetlenül attól, hogy igen vagy nem .
2009. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%

8.07-es-nek.

Igazad van.

2009. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy hülye! Mi is beoltattuk az egész családot, nem érdekel ki mit gondol, ez a mi döntésünk! Mi bízunk a védőoltásban! És mire ide ér a járvány, mert ide fog, addigra remélhetőleg valamilyen szinten védettek leszünk, azokkal szemben akik most a sok hülyeséget, alaptalan fantazmagóriákat terjesztik! Nem az tv-ből kell tájékozódni, hanem hivatalos helyekről! Nekem 10-ből 9 ember azt mondta nem oltatja magát, de azt nem tudta megmondani hogy miért! Én megtudom mondani miért oltattam be magam: tavaly is kaptam oltást, semmi bajom nem lett, beteg nem voltam egész télen, a szervezetem így felkészülhet egy új vírus kivédésére, és ha el is kapom, nem halok meg tüdővérzésben, vagy más szövődményben, mert enyhébb lefolyású lesz a betegség! Szép napot mindenkinek!
2009. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
54%

Az biztos hogy én még egy ilyen ócska felfújt vírust nem láttam. Az országban van 5000 H1n1-es és azt akarják hogy 10000000-an oltassuk be magunkat.

Az én rokonságomból is többen beoltatták magukat de azok a hülyék a tv-nek hisznek nem gondolkoznak.Ez a baj.

Az is biztos hogy engem nem fog senki beoltani ez ellen a szar ellen.

2010. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!