Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Puffadásra jó a szódabikarbóna?

Puffadásra jó a szódabikarbóna?

Figyelt kérdés
Az van, hogy mostanság puffadok esténként meg felkeléskor kortyog a hasam gyanítom sok a gáz termelés szedek normaflore-t élőflórás joghurtot eszek..fájni nem fáj semmim csak felvagyok puffadva probléma ez szerintetek?
2013. nov. 17. 13:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
illetve 61 kg vagyok
2013. nov. 17. 17:44
 12/18 A kérdező kommentje:
ha és utolsó sorba a széklet nem büdös..
2013. nov. 17. 17:45
 13/18 gömbicica ***** válasza:

beirod gugliba, hogy

világos széklet


és sok oldalt fog kiadni a témában. próbáld az oldalakat átnézni :-) szerintem tisztábban fogsz látni!

Mivel bőven van infó, nem másolgatnám ide még az oldalakat se. meg fogod találni.


Addig keresgélj, amig nem találod meg azt a "leirást", amit ide is leirtál :) Igy szinte "diagnosztizálhatod" magad :-)


kiváncsi vagyok mire mész.

Mondjuk egy könyebbség nőgyógyász kimarad :-D :-D

2013. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát olyanról tudok, hogy nyálka...az lehet a normaflore "tisztítása" alatt került a székletre...Illetve epe probléma lehet de mivel semmi fájási tünet nincs ezért elég érdekes ez az egész lehet csak én "pánikoltam" be (ami általában előfordul) közben meg lehet csak egy puffadásos betegség, kisebb vírus került be és ki kell tisztulnia...Lehet az is hogy az utóbbi 2 hétben itthon ültem egész nap a gép előtt és csak néha mentem el akkor is csak sétáltam...Ma viszont kimentem futni egy jó 10-15 percet...
2013. nov. 17. 18:08
 15/18 gömbicica ***** válasza:

Hát olyanról tudok, hogy nyálka...az lehet a normaflore "tisztítása" alatt került a székletre...Illetve epe probléma lehet de mivel semmi fájási tünet nincs ezért elég érdekes ez az egész lehet csak én "pánikoltam" be (ami általában előfordul) közben meg lehet csak egy puffadásos betegség, kisebb vírus került be és ki kell tisztulnia...Lehet az is hogy az utóbbi 2 hétben itthon ültem egész nap a gép előtt és csak néha mentem el akkor is csak sétáltam...Ma viszont kimentem futni egy jó 10-15 percet...

egesz nap ne gépezz,annál már az is jobb, ha olvasol valamit. mi lesz még télen, mikor tényleg szar idő van.

öltözz fel jól, ha hüsi van, mondjuk nálunk egész nap rohadt köd volt ma, és fel sem szakadozott. fényt csak akkor láttunk, ha lámpát oltottunk :-)

sétálj, biciklizz, kirándulj, mittomén mi, de ne ülj otthon a gép előtt. barátok? (na nem cimborákra gondoltam!!) dolgozol? sulis vagy?

szóval hagyd a francba netet. az emberi kapcsolatok halála tud lenni, ha az élő szót elfelejtjük. és ez nem egyedi jelenség.

szóval virusos cucctól nem lesz fehéres a székleted, és nem lesz puffadásod.

Azért nagyon dicséretes, hogy odafigyelsz magadra!!!!!!!

EGyébként akár székletvizsgálatot is kérhetsz dokitól.

talán patikába lehet venni székletdobozt. azt hiszem. aztán dooki ad beutalót.

figyu! jobb mindent kizárni, aztán nem kell pánikolni, stresszelni, meg spekuláni :_) nem?

jó egészséget Neked. üdv. Edit. :-)

2013. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat...Igaz minek stresszlejem magam köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. nov. 17. 18:36
 17/18 gömbicica ***** válasza:

nah még ilyet találtam:

egy könyvből másoltam ki: ami szerint minden betegségünk lelki eredetü!!!!!!


ALHASI PUFFADÁS

Az alhas puffadása társunkkal, gyermekeinkkel vagy családunkkal kapcsolatos frusztrációra utal. Úgy

érezzük, korlátoznak bennünket érzelmeink kifejezésében. Vegyük a fáradságot

és változtassunk

hozzáállásunkon: kezeljük pozitívabban a dolgokat. Tudatára fogunk ébredni mindannak az érzelmi,

intellektuális és anyagi bőségnek, ami az éltünkben jelen van

2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gömbicica ***** válasza:

ez nem magad stresszelése, hanem egy felelős természetes magatartás, ami mint irtam dicséretes.

van valami panasz, a végére szeretnél járni!!!!

férfi társadalomra nem igazán jellemző az ilyesmi.


MIndenféle stressz helyett.

labor májfunkcióval!!!!!

tapintásos hasi vizsgálat

feltétlenül javallanám.

Vagy megnyugszol, hogy minden OK,

vagy ha van valami gond, akkor kapsz rá megoldást :_)

holnap már munkanap!!!!

2013. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!