Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor mi az igazság a...

Most akkor mi az igazság a H1N1-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mert vannak akik azt mondják halálos, vannak kaik azt hogy oltasd be magd. Hát én nem oltattam be magam...de idővel kiderül ki járt jobban az aki be oltatta magát, vagy az aki nem...de én bízom a saját immunrendszeremben!
2009. nov. 20. 16:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2009. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó cikk nemsemmi.

Nemsemmi hülyeség. Ahol felmerül a a H1N1el, vagy akármivel kapcsolatban a Lenkei név, annak ott bukott meg a szavahihetősége :D Szcientologus barom, aki ha jólláttam (bár ennek tessék utána nézni mert lehet keverem egy hasnolo nevűvel, bár biztos vagyok benne hogy nem...)a neten valamelyik nap a homeopátiás vackait próbálja rásózni az emberekre.

"nem a vírusok azok, amik veszélyt jelentenek az emberre, sőt mára az is kiderült, hogy egy emberi sejtre ezer baktérium és vírus jut, amelyek már-már baráti szimbiózisban élnek az élő szervezetben." aha. erre valahol ezt a választ olvastam: és a Föld lapos, és három afriaki elefánt tartja a hátát... gondolkozzatok már.

Oltassatok emberek. Ha a legrosszabb eseteket nézzük, sokkal nagyobb eséyled van emghalni H1N1 ben ( erre sincs sok esély..) mint a legrettegetteb mellékhatást, a GBS-t elszenvedni, és ráadásul azis 99,9%ban gyógyítható.

2009. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen, ha időben észreveszik, gyógyítható. Ha nem, akkor minimum 3 hónap szenvedés, tüdőgyulladással...Ráadásul a férjemnek maradandó idegkárosodása maradt vissza. Influenza, nesze neked. A neurológusa mondta, még csak véletlenül se oltassa be magát, mert visszaesik. Akkor most vajon???
2009. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő, (főleg ha egyszer át esett rajta) hajlamos rá, ezt nem tudhatom, én nem vagyok neurológus. Vannak, akik nem oltathatják magukat.

De ez az oltás mellékhatása lenne, csak. A betegségnek szövődméynei vannak. Mit neked influenza? Magában hidd el, mindenki túl éli, akárcsak az oltást, ami azért mégscsak kellemesebb. Sajnálom, hogy rossz tapasztalataid vannak, de azoknak a családja akik meghaltak az influenzában szeritnem más véleményen van.

2009. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!