Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudom. A könyökötökön jön ki...

Tudom. A könyökötökön jön ki a téma, de beoltassam magam h1n1 ellen vagy sem?! Egyszerűen már megbolondulok, nemtudom mi a jó

Figyelt kérdés
Apukám ÁNTSZ dolgozó, mindenképp aztmondja oltassam be magam, mert nem lehet ártalmas az oltás... másikrészről meg ottvan a sok negatív vélemény, meg saját elmém szerint sem bízom az oltóanyagba, de 1szerűen nemtudom mit tegyek már!!! Segítsetek léci és boccs h ezredszer is megkérdeztem a kérdést...
2009. nov. 22. 19:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem oltasd be magad. Nagyon sok alaptalan, ostoba rémhír terjeng, főleg a Neten. Szezonális influenzával voltál már régebben oltva? Ha igen, és nemvolt mellékhatása, kizárhatsz itt is, mindent, ugyanis csak a virus törzs más. Erre nem gondol senki? ez a 13% igencsak kevés. Lehet felesleges, de ha mégsem? és erre van nagyobb esély.
2009. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én hetek óta még csak beteg emberrel sem találkoztam nemhogy influenzással.

Ha kötelező lenne se adatnám be magamnak de nem akarlak apukáddal szembeállitani.

2009. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok így 11 év Fidesz propaganda után most kinek mi a véleménye a mostani oltásokról, hihetetlen ez a 180 fokos fordulat.
2021. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!