Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kivetessem a mandulámat?

Kivetessem a mandulámat?

Figyelt kérdés
4 éve kezdődtek a gondok. Bármikor amikor beteg vagyok, az biztos, hogy mandulagyulladás. 3 éve szövődménye is volt, ráment a bokámra és nem tudtam járni, 1 hétre kórházba kerültem. De mostanában minden 2-ik héten begyullad ( lehűl 3 fokot a levegő és nekem már mandulagyulladásom van) Kivetessem?

2013. dec. 7. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvos mit javasol?

Nekem még gyerekkoromban kivették, mert mindig mandulagyulladásom volt. Az orvos javasolta, hogy ki kéne vetetni. Azóta szinte sose vagyok beteg.

2013. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már említette, hogy jó lenne kivetetni csak akkor beijedtem
2013. dec. 7. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jobban kijönnél, ha nem kéne kéthetente gyógyszerekkel tömnöd magad, meg kilátásba helyezni, hogy megint egy hétre kórházba kerülsz. Nem mellesleg biztos nem is olcsó az a sok gyógyszer. Én a helyedben tutira kivetetném, főleg, hogy az orvos is javasolta...
2013. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!