Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Éjszakai szárazköhögésre...

Éjszakai szárazköhögésre tudtok ajánlani valami hatásos gyógymódot?

Figyelt kérdés
Csak éjszaka köhögök, kapar a torkom, párásítottam már, vettem be száraz köhögésre gyógyszert, ittam már köptető szirupot, de még mindig nem tudok aludni, annyira idegesít?! :o(
2009. nov. 25. 10:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem is volt, elkezdtünk párásítani, és megszűnt, úgyhogy nem tudok mást javasolni... Dohányzol amúgy?
2009. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, mondjuk a párásítástól meg csodát várok, azt hiszem, már az első éjszakát végigalszom, ha nedvesebb a levegő... Akkor párásítok tovább, biztos nekem is bejön majd, köszönöm!
2009. nov. 25. 15:05
 3/4 anonim válasza:
100%

Nincs véletlenül gyomorszáj fájdalmad is? Ismerősöm reflux betegségben szenved,nem záródik teljesen a gyomorszája, ezért a gyomorsav gőze irritálta a torkát, ezért volt a száraz köhögése, leginkább éjjel. De ehhez elég sok idő kellett, hogy kiderüljön.

Próbál meg úgy aludni, hogy minél magasabban legyen a fejed,igy kevesebb gyomorsav kerül a nyelőcsőbe, ha csillapodik a köhögés, akkor ezért volt.

2009. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tavaly szenvedtem ilyen gyomorsavas betegségben, nem volt annyira komoly, szerintem a stressz miatt alakult ki, mert idén hál' Istennek nincs vele bajom... Most párásítottam, azt hiszem, hatásos, mostmár jobban alszom, de még mindig nem alszom végig az éjszakát... Mindegy, csak javul majd!
2009. nov. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!