Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet, hogy antibiotikumt...

Hogy lehet, hogy antibiotikumtol sem mulik a fulfajas, fuldugulas egy het utan?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy hete hogy antibiotikumot szedek a fulemre, mert megfaztam es rament, ugyeletre kellett mennem ott irtak fel Sajnos ez mar 2honap alatt masodjara tortenik meg. addig soha nem volt fulproblemam. Most nem akar elmulni antibiotikumtol sem, meg fulcseppet is hasznalok.Bevan dugulva es feszul is kicsit, csak picit faj, de nagyon zavaro.

Volt mar valaki igy? Mit lehet Tenni?

Curam duo-t szedek napi2-szer, holnap fogy el es sajnos nem jottem helyre.


Szomoru vagyok, hogy mindig ramegy a fulemre a megfazas. Babat is szeretnenk, de igy hogy merjek vallalni.


2013. dec. 27. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Budapesti vagy? melyik városba mentél fül-orr-gégészhez?
2014. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen Budapesti vagyok. Mar tobb helyen jartam a keruletben (XIII), de nem jartam sikerrel.
2014. jan. 8. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!