Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes még beadatni az...

Érdemes még beadatni az influenza elleni védőoltást? Ti beadattátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17%

Szia!

Javaslom, hogy nézz utána az oltások mellékhatásainak csak, hogy tájékozott legyél.Esetleg érdemes megkérdezni a dokit,aki ajánlja hogy a saját gyermekének, unokájának is beadná-e. A döntés mindenképpen a Tiéd, hogy beadatod-e, csak ha lehet ezt alapozd meg.

Én is első alkalommal beadattam az influenza ellenit, mikor a munkahelyi dokink még régen ajánlotta.Egy héten belül el is kapott szépen az influenza.Azóta nem adatom be és kicsit utána néztem, dokikat is meghallgattam, olyanokat, akik nem csak gyóygszerpártiak, felvilágosultabbak. Ahogy mondják, tanítják a legjobb megoldás természetes anyagokkal, gyógynövényekkel, módszerekkel az immunrendszer megerősítése.Nagyon sok jótapasztalat van velük a környezetemben is ebben az influenzás, kezdődő allergiás időszakban is. Ez Nálad meg különösen fontos, hogy a második gyermekedet várod. Lehetőleg kerüld a gyógyszereket még a kislányodnál is.

2014. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A végső döntés a h1n1 oltásnál is az volt ,hogy megkérdeztem a háziorvost, hogy ő beadta-e magának ill. javasolná-e a családtagjainak? Nemmel válaszolt, de előtte is azt mondta, nem ajánlja, de persze ha akarom beadja nekem. Nem kértem.


Az megvan mikor a 70-es években a hibás higanytartalmú oltás miatt tömegesen lettek autisták gyerekek? Nem reklámozzák sehol, ahol a Contergan bébiket sem, pedig az a gyógyszer is agyontesztelt volt és kifejezetten ajánlották terhes nőknek, mert semmi mellékhatása nincs. Nézzetek csak utána, hogy mennyire volt igaz.

2014. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!