Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg hatásos a wartner...

Tényleg hatásos a wartner szemölcseltávolító?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kézre-lábra tényleg jó.

Máshol nem próbálkoznék vele, de nem is ajánlják.

Azt hiszem, egy dobozban 12 alkalomra elég cucc van benne, úgyhogy lehet próbálkozni.

2010. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az orvosok -196 fokos folyékony nitrogénnel fagyasztják le a szemölcsöket, a Wartner pedig -56 fokon. Ebből kifolyóag simán elképzelhető, hogy a durvábbakat nem szedi le (viszont ezzel próbálkozhatsz újra). És azt is érdemes mérlegelni, hogy ezzel nem kell elmenni az orvoshoz, várni egy csomó időt, hanem otthon kezelheted! A legfontosabb, hogy ne magadnak csináld, mert ha fáj, akkor reflex-szerűen elhúzod a kezed, és nem fog hatni!
2010. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Jaja, az nagy előny, hogy nem kell elmenni az orvoshoz (utálok várni)!

Nekem tesóm csinálta, mert én sem bírtam volna magamnak, de hatásos volt.

2010. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem is hatásos volt.

Nekem semmi gondom nem volt vele, én bírtam magamnak is csinálni.

2010. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nekem a hónom alatt volt egy olyan lógó szemölcs (jó nagy). Nagyon zavart, így kipróbáltam és használt. A kézre valót vettem. Feleségemnek is lehozott többet. Elsőre olyan, mintha semmi sem történne, de néhány nap (kb.1 hét) után egyszercsak leszáradt. Nyoma sincs. Már azt sem tudom, hogy hol volt pontosan. Csak az a baj, hogy megmaradt és lejárt. Érdemes közösen venni valakivel, ha csak pár db szemölcsre kell. (cserélhető a vége)
2011. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A kezem nőtt néhány hónapja kettő. Még kicsinek mondható szerintem, 2-3 mm átmérőjű, a másik még alig látszik. Ma veszek, remélem hatni fog tényleg. A lábamon 3 van, azok makacsabbak kettőt tervezek rájuk nyomni. A lábamon lévők kb. fél centisek, de az egyik befelé van nőve, kitudja mekkora+nőtt még egy befelé néhány hónapja.

Mennyi ideig nem tudok majd járni? Nagyon fáj, tényleg nem érdemes magamnak, tehát kérjek meg valakit?

2013. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 joeyl válasza:

A Wartner egy NAGY nulla.

1. Egy jó égető érzés.

2. lesz egy jó kis víz hólyagod.

3. Egy honap és visszanő.

2016. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezer éves kérdés de én válaszolnék, hátha belebukik valaki még ebbe a kérdésbe. A kezemen, az ujjaim mellett közbetlenül anno 5-6 db kemény, sokszor vérző, apró pöttyös szemölcs volt. Mindennel kenegettük, ecseteltük, nem múltak el. Míg nem rátaláltam az akkor még új Wartnerre. 1 heti folyamatos kezelés után egyik reggel felkeltem, és mint valami csoda 1 db szemölcsöm nem volt. Leestek vagy felszívódtak, nemtudom. Most van egy fájó elég nagy szemölcs a talpamon. Azon kísérletezgetek vele.
2016. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Egyetértek a 10-es hozzászólóval. Drága, de jó. Nekem mindig bevált.
2017. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált!
2019. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!