Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfertőződtem, jó megoldás...

Megfertőződtem, jó megoldás az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Szeretkeztem a barátnőmmel miközben neki megvolt a havi vérzése és most megfertőződtem, csípő érzést érzek a húgycsövembe. Elkezdek erős antibiotikumot szedni az jó megoldás a problémámra?
2014. máj. 26. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokféle antibiotikum van, nem neked kellene kiválasztani a megfelelőt.
2014. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
fenoximetilpenicillin tartalmú OSPEN a választásom, mert ezt rengeteg gyulladásra, fertőzésre felírják ahogy figyeltem. Egy nagyon erős változatot kezdek el szedni belőle
2014. máj. 26. 17:07
 3/17 anonim ***** válasza:

hát a gombás fertőzéseden biztos csak rontani fog...


amúgy is, hogyan jutottál hozzá, ha nem voltál orvosnál? tudod egyáltalán mekkora károkat csinálhatsz az olyan gyógyszerekkel, amiket nem neked szántak? arról nem is beszélve, hogy a menzesz nem fertőző vagyis, mindkettőtöknek van valami fertőzése, amit kezeltetni kéne---szóval, ha szexelni elég nagy vagy már, akkor a nemibeteg gondozóba is eltalálsz...

2014. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a hozzád hasonló mekkmesterek miatt nő a baktériumok rezisztenciája. A húgycsőgyulladás szokásos kórokozóinak többségére NEM megfelelő az Ospen. Ráadásul a szexuális érintkezés után jelentkező húgycsőgyulladás leggyakoribb kórokozói (a N. gonorrheae ill. C. trachomatis) bejelentéskötelesek, tünetmentes állapotban is kezelendők, és különösen a Chlamydia esetében a partnerednél méhen kívüli terhességhez vagy meddőséghez vezető krónikus gyulladás alakul ki. Legyen eszed, és menj el orvoshoz.
2014. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*alakulHAT ki, bocsánat
2014. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen antibiotikumot ne szedjél. Elmúlik majd pár napon belül, lényeg hogy sokat igyál. Nagyon sokat.
2014. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok a napokban elmenni doktorhoz. Az ospent jobb megoldásnak látom mint a semmit. A barátnőmnek volt már fertőzése és kezeltette is magát vele. Én is elmentem vizeletvizsgálatra, hogy fertőzés bármilyen nyomát felleljem, de nekem nem volt. A barátnőm kezeltette magát és a tünetek eltűntek, ezek szerint nem volt teljesen eltűnve.
2014. máj. 26. 17:44
 8/17 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek és nekem ugyan az a baktérium kell legyen a kártevő nem?
2014. máj. 26. 18:04
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha hétvégéig húzom az orvoshoz menést lehetnek komoly szövődmények, mert akkor tudok menni.
2014. máj. 26. 18:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz szövődmény, lehet hogy addig helyre is jön.
2014. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!