Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfertőződtem, jó megoldás...

Megfertőződtem, jó megoldás az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Szeretkeztem a barátnőmmel miközben neki megvolt a havi vérzése és most megfertőződtem, csípő érzést érzek a húgycsövembe. Elkezdek erős antibiotikumot szedni az jó megoldás a problémámra?
2014. máj. 26. 17:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
fenoximetilpenicillin alapú az ospen és olvasottaim alapján a szifiliszre is penicillin alapú gyógyszer kell. Köszönöm a választ.
2014. máj. 26. 19:09
 12/17 anonim ***** válasza:
A szifiliszre megfelelő a penicillin, de a húgycsőgyulladásra általában nem. Az antibiotikumok azért receptkötelesek, kedves Kérdező, hogy az "interneten utánaolvasok" szintű tudással rendelkező - megbocsáss, de szakmailag félművelt - emberek ne csinálják nagyüzemben az ellenálló kórokozótörzseket, amik aztán cirkulálnak a népességben jobbra-balra.
2014. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mindenképppen fordulj orvoshoz vele szerintem...
2014. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek volt húgyúti fertőzése amit kezeltettet, de lehet ezek szerint nem múlt el. Lehet, hogy most elkaptam tőle?
2014. máj. 27. 07:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de ez nem olyan nagy ügy mint amilyennek gondolod, meg főleg érzed. Ez olyan mint a torokgyulladás csak nem a torkodban. Ne aggódjál már ennyire! A barátnődtől aki ugye hűséges, nem fogsz semmilyen szifiliszt elkapni.
2014. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem is ezért aggódok, a barátnőmnek én vagyok az első, és nem szifiliszre gondolok, hanem tripper és olvastam, hogy az meddőséget okozhat a férfiaknál is.
2014. máj. 27. 13:01
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha voltam másfél hónapja vizeletvizsgálatom, akkor nem volt semmi bennem, a barátnőmnek volt, ő kezeltette magát, de jelek szerint nem eléggé, akkor nem tripper lehet igaz? Monogám életmódot élünk.
2014. máj. 27. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!