Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A genitális herpeszre is jó...

A genitális herpeszre is jó ez a kezelés?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon gyenge immunrendszerrel rendelkezem. Mindig is sokszor jött ki rajtam herpesz. Àltalában a szemem alatt jön ki de olyan szinten hogy még az orvosom is megijedt a látványtól. Végig csináltam már egy erős immunerősítő kúrát valamint egy telviran tabletta kúrát is. Nem használt mert ugyanúgy egy hónap elteltével megint kijött az arcomon. Most a szememben jött ki. Elmentem szemészhez. Ő felírta a szokásos töménytelen mennyiségű gyógyszereket. A gyógyszerek mellett telviran krémmel kezelem a szemem. Olyan problémára lettem figyelmes hogy a szememen egyik napról a másikra elmúlt csak a viszketés maradt meg viszont odalennt lett herpeszem ahol még soha életemben nem volt. Az lenne a kérdésem,hogy amit jelenleg kúrát kell csinálnom a szemem miatt (gyógyszerek+kenőcs) az a genitális herpeszemet is meggyógyítja? Ha valakinek van valami hasznos tippje herpest ellen azt megköszönném de ez a genitális herpesz nekem nagyon új...

2014. máj. 27. 13:14
 1/2 anonim válasza:
Persze, ugyanúgy gyógyítja, hisz ugyanarról a vírusról van szó, csak máshol jött ki. Nekem egyszer volt odalenn valami herpesz gyanús (pedig soha sehol nem volt azelőtt rajtam) és a nőgyógyász telvirant és neogranormont javasolt (utóbbit a sebecskék gyorsabb gyógyulásáért). De sok idő, mire elmúlik...
2014. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon megértem, ismerem a problémát, én is rossz immunrendszerrel élek. Sok mindennel lehet próbálkozni nem bízom abban, hogy véglegesen megszűnik, nekem nagyon gyakran van ott, kristálykrémmel, ezüstkolloiddal kenem, ha már végképp nem megy, akkor Elocom 0.1 %-os krémmel, ezt sokáig nem lehet, de jelenleg az orromban van....Kívánom találj jó megoldást!
2014. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!