Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Avonexet használók, milyen az...

Avonexet használók, milyen az első szúrás? És onnantól számítva hogyan zajlik ez?

Figyelt kérdés

Hamarosan megkapom az elsőt és hét elején kapom, bár azt mondták hogy jobb lenne péntekre időzíteni, a mellékhatások miatt. Munkahelyemen csak aznapra engedtek el, így félek nagyon hogy mi lesz a többi napon.

Tényleg horror? Tudtok vlamivel biztatni?

Mivel készüljek? Mit hogy csináljak? Mire számítsak körülbelül?

Olvastam fórumokon hogy ki mit csinált előtte, pl valaki nagyon intenzív fájdalma volt v el is ájult v hányt v belázasodott v ezek kombinációi.

Meddig tartanak ezek? A beadástól számítva milyen érzés?

Félek, mert még nem szúrtam magam, bár amikor az orvos szúrt, azt sem birtam nézni és ájultam már el vérvétel után. Majd ezt magamnak kell beadnom már hétfőn is azaz az elsőt?... Nem durva ez? Hiába van az a fehér kis rugós beadós izé, akkor is tudni lehet h az lesz az amiben a tű van- nem sokat változtat a dolog lényegén- v segít?....

Segítsetek, kérlek! Előre is köszönöm.



2014. dec. 13. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem Avonexet, hanem másféle interferon-kezelést kaptam, nekem a lázon kívül más panaszt nem okozott. Kb egy-másfél napig voltam bágyadt, lázas utána.
2014. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2014. dec. 27. 10:46
 3/4 anonim válasza:

Én Avonexet használok. Az első 3 hónap volt nehéz. KB úgy fogd fel mintha meg lennél fázva és levert vagy fejfájás stb. De csekély ár heti 1 szúrásért, am a Pénteki nap a legjobb mert hétvégén ki tudod pihenni.

Ha bármi kérdésed lenne írj bátran.

2015. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a választ!!!

igen, megtapasztaltam szépen, még csak 1 hónapja, most nem volt először lázam. De izomfájdalmak, mintha görcsben állnék, reszketés és gyengeség :) de a beadás tényleg semmiség:)

Én meg túlparáztam. Nem szabad netes videót nézni beadásról mert egy kicsit túljátsszák magukat a beadók..

2015. jan. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!