Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Visszajovo torokgyulladas?

Visszajovo torokgyulladas?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az egesz 2-3 honapja kezdodott. Azota 6 antibiotikum kuran tul vagyok. Amint kiszedem az orvossagot, ra 2-3 napra visszajon. Az elso megbetegedesnel nyelocso mandula füll és szemgyulladást kaptam, kohogtem nagyon sokat, be is vérzett a szemem. 2-3-4- alkalommal csak a torkom fájt, meg lázam volt 38,5-39,8 kozott. 5-6. Alkalom-ujbol magas láz, plussz nyelési fájdalom, enni nem tudtam 2 napig. Ezek utan mi lesssz? Mikor fogok mar vegre meggyogyulni, vagy mi bajom van eggyaltalan? Orvosok nem mondanak semmit, csak felirjak a papirra latinul hogy pld piros az orrom belseje meg ilynek, aztan csokolom..Visszamenoleg 7 eve nen volt ilyen jellgu problemam, most meg keptelen vagyok tole megszabadulni

2015. jan. 6. 19:45
 1/5 anonim válasza:
Háziorvos sajnos sokszor csak ennyit tesz. Fül-orr-gégésznél voltál? Én is hasonló helyzetben voltam pár éve, 4 hónapig kínlódtam vele, majd elküldtek allergiavizsgálatra és kiderült, hogy allergiás vagyok több mindenre. Az allergiámra kaptam gyógyszert, amit azóta is szedek és egy szempillantás alatt rendbejöttem. Lehet hogy ilyen úton kellene elindulni, de nem vagyok orvos. Jobbulást! :)
2015. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 füll-orr gègésznél voltam + még korhazba is voltam gegeszhez. Allergologushoz is jarok, de csak evente egyszer kontrollra. Neked milyen allergia alapu dolog okozta a torogyulladast?
2015. jan. 6. 19:58
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok: poratka és penészgomba volt. Amúgy vettek mintát a torkodból tenyésztésre? Sokszor csak úgy hasraütésre irkálják az antibiotikumot az orvosok (az én dokim is ilyen) és azt sem tudják, melyik kórokozó okozza. Bár gondolom a gégészeten biztos megcsinálták.
2015. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettek mintat, nevativ volt. Amugy koleszon peneszes volt a fal 2-3 honapig.
2015. jan. 6. 20:10
 5/5 anonim válasza:
Vérvétel is volt? Abból is sok mindent megállapítanak a szervezet általános állapotáról. Azért még ha tudod nézesd meg magad másik dokival is, több szem többet lát. Azonkívül próbálj meg minden praktikát bevetni és felturbózni az immunrendszered: c-vitamin, kamilla, echinacea (nagyon jó immunerősítő), sok pihenés...stb. Jobb tippem nincs :S
2015. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!