Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Piros csík egy vérhólyagból....

Piros csík egy vérhólyagból. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Volt egy tyukszem a labujjamon aztan veletlen belerugtam egy szekrenybe es verholyag lett belole. Ugy lattam, hogy egy piros csík indult el a verholyagbol,es megduzzadtak a nyirokcsomoim, ezért bementem a korhazba(korabban mar volt ilyen)es ott azt mondtak hogy ne aggodjak ez nem az.

De en aggodok, mert latom a pros csikot es be van dagadva a nyirokcsomom.

Van ok az aggodalomra?



2015. jan. 16. 09:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs szepszised, már jelentkezett volna, megnyugodhatsz. Az ágyéki nyirokcsomód egy sima felfázástól is bedagadhat, vagy akár úgy is maradhat utána, felesleges összefüggést keresni a kettő között. A tetanuszt akkor adják, ha komolyabb műtéted van vagy ha mély sebed van, ami eléri az izmokat ti. anaerob mikroba, és szereti az izmok oxigén szegény környezetét, illetve ha földdel, lószarral szennyezett sebed van. Valaki ad kutyaharapásra is, de szerintem teljesen felesleges, igazából szinte mindenre adják orrba szájba.
2015. jan. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!