Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy többet ne...

Mit tegyek, hogy többet ne jöjjön ki a herpeszem? Kérlek írjatok! Sokat szenvedek vele, sűrűn kiszokott jönni és sajnos most is kijött. :S

Figyelt kérdés

Reggelre éreztem, hogy bizsereg a szám széle. Ekkor már tudtam, hogy a herpesz próbálkozik. Azonnal be is kentem Fenivir kenőccsel, de a nap végére "természetesen" nagyobb lett. Este lefeküdtem, de ellőtte jó vastagon bekentem megint. Másnap reggel éreztem, hogy az előző herpesz mellé még két helyen kijött a herpesz.


Kérek mindenkit, hogy minél több infót írjon, hogy hogyan öljem ki a szervezetemből a herpeszt, mit szedjek, amitől hamar elmúlik, mivel kenjem, stb.

Nagyon nagyon útálom. Ma ez miatt nem tudok bemenni az egyetemre se. :S


Köszönöm a válaszokat előre is.


18/ff


2010. febr. 9. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az immunrendszer gyengülésekor jön elő, egyébként mindig bennünk van a vírus. Ami tehetsz, hogy erősítsd a védekezőrendszered. Sportolj, ne stresszelj, relaxálj, étkezzél egészségesen és igyál bele más poharába :)
2010. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, NE igyál bele más poharába :)
2010. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Makacs, és piszok dolog! Édesanyám évekig küzdött herpesszel és szegénynek mindig akkor jött elő, ha megfázott, idegesebb volt. Lányom szintén tavaly küzdött szájherpesszel, influenzás volt,akkor jött ki neki. Sajnos nem emlékszem arra a kapszulára amit gyógyszertárban vett rá, de a gyógyszerészek segítenek. Immunerősítő volt az biztos. Próbálj meg ilyen kúrát. Sajnos visszatérő dolog. Nekem 18 évesen a fél arcomat beborította, jártam vele injekcióra két hétig kaptam B6,B1 vitamint rá.
2010. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt kijött a herpeszem (hétfőn), előző héten pénteken megfáztam. Akkor biztos az miatt jött ki. Most pedig úgy néz ki a szám, mint egy fertőző valaki. :S Még az utcára se akarok kimenni.
2010. febr. 9. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne igyál a WC-ből.
2010. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Próbáld ki a LizinC nevű étrendkiegészítő kapszulát. Gyógyszertárban lehet kapni és érdemes itt a neten is rákeresned, nagyon jó tanácsokat fogsz kapni!! Ez egy nagyon jó immunerősítő és elég jó eredményeket lehet vele elérni a herpesszel kapcsolatban is, de kúra szerűen kell szedni és mindenképp keress rá, olvass utánna, hogy tudd hogyan! Kiírtani nem lehet a vírust, de ha erősited az immunredszered, akkor ellenállóbb leszel vele. Nekem segített, remélem Neked is fog:)
2010. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon megértelek, iszonyú érzés, nekem is sűrűn, majdnem havonta kijött. Egy jó kajálástól, vagy egyszerű megfázástól is.


Ami nekem bevált, az a recept nélkül kapható epavir tabletta, két dobozzal kell beszedni és akkor kb. fél - egy évig nem jön ki. A számat aloe first-tel kenem, nagyon gyorsan begyógyítja a már kijött sebes herpeszt. Semmilyen herpesz kenőcsben nem bízom, gyakorlatilag mindet kipróbáltam már :(


A megelőzésben fontos a helyes, vitamindús táplálkozás illetve hogy soha ne egyél/igyál mások után. Egyszer szedtem még immunerősítő kapszulákat is (Isoprinosine), orvos irta fel, az is sokáig távol tartortatta a herpeszt. Örökre sajnos nem tudsz megszabadulni tőle.

2010. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Immunerősítés és tüneti kezelés. Nekem a rendesen két hétig terpeszkedő herpeszt két nap alatt elküldi a halálba a citromfű-tea. Inni is lehet, de ecsetelve ebben az esetben gyorsabban hat.
2010. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!