Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hpv szemölcsök kialakulás...

A hpv szemölcsök kialakulás után segít még a hpv oltás? Az meg tudja gyökeresen szüntetni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Kialakult betegségnél nem használ.

Ez nem egy olyan oltóanyag amit ha beadsz akkor megszűnik a betegség, hanem csupán megelőzésre szolgál. Ha már megvan az adott betegség, ez az oltás már nem tesz semmit.

2010. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm...:S

akkor hogyan lehet orvosolni?

2010. febr. 16. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szemölcsöket el lehet tüntetni kenőcsökkel/ecsetelőkkel (bőr vagy nőgyógyász felírja), de sajnos a HPV-től nem lehet megszabadulni, az benned marad.
2010. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a barátomnak évekig volt, szemölcs a kezén, járt orvoshoz is, de nem csináltak vele semmi effektívet, lett neki még kettő. Egyik ismerősünk mondta, hogy lehet kapni vérehulló fecskefű kivonatot, meg szedtünk a szomszéd gazos területről. - 3-4 nap alatt elmúlt nyomtalanul az összes szemölcs:)

csak ajánlani tudom

2010. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

előző válaszoló vagyok

a növénynek a szárát kell megtörni és a narancssárga levet kell a szemölcsre kenni(csak a ruhára kell vigyázni)

minél frisseb, zsengébb a növény, annál hatásosabb

2010. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem segített,2 éve semmi bajom!
2010. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!