Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábszáron keletkező és nehezen...

Lábszáron keletkező és nehezen gyógyuló sebek az cukorbetegség miatt lesz?

Figyelt kérdés

(sajnos nagyon szivbajos vagyok, és ha utánanéznék neten, akkor elájulnék)


25 vagyok, nem sportolok semmit, egészségtelenül élek, de legalább vékony vagyok.


1-2 hete lett pár seb a lábszáramon, attól, hogy sztem egyszerüen csak viszketett és elvakartam.


Mivel elég szőrös a lábam, ezért a vakarózástól ugye egy pár szörnek a töve sebes lett. De meg is voltak duzzadva ezek a sebek és véreztek is.


Nagyon nehezen gyógyul.


Ma egy ujabb seb jelent meg, de ezt mát tuti nem vakartam el, bár álmomban lehetséges.


2015. márc. 23. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami allergia is lehet,ami ott jelentkezik,de az is amit mondtal
2015. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak attól, de neked nem ilyened van.
2015. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát pedig én be vok parázva eléggé, mert ma pl:


1 monster, mondjuk a fele kifolyt a buszon, mert elejtettem a dobozt és kiszuródott: ALAPESETBEN 55 gramm cukor/fél liter


Este ittam két csésze teLYát: összesen 4 kávéskanál cukor


Meg most ittam még 1 pohár KÁULÁT, ami olyan 20 gramm


TEHÁT mai adag 100 gramm cukor legrosszabb esetben.


egyébként meg reggelire két melegszendvicske


délbe egy kis pörkölt tésztával


Este meg egy gyros

2015. márc. 23. 21:10
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt ilyen ugy emlékszem a neve csalán csípés volt. A térdemig sebes volt a lábam. Orvoshoz mentünk és adott rá krémet meg fáslizni kellet. Nagyon vakarózott
2015. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!