Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt mononukleózisa,...

Akinek volt mononukleózisa, mennyi ideig tartott az elviselhetetlen állapot?

Figyelt kérdés
A múlt szombaton kezdődött nagyon enyhe torokfájással és hőemelkedéssel. Aztán szerda óta elviselhetetenül fáj a torkom, én ilyet még nem tapasztaltam. Bedagadtak a nyirokcsomóim is, szó szerint a torkomban fájdalmaim vannak, fájdalomcsillapítókon élek, csak úgy tudom elviselni, de aludni se tudok már. Aztán elmentem csütörtökön orvoshoz és megállapította, hogy mononukleózisom van, állítólag nincs rá gyógyszer, magától elmúlik. Akinek volt már ilyen, nekik is elviselhetetlen fájdalmaik voltak és meddig tartott? Komolyan nem tudnak rá semmit sem adni, olyan fura ez nekem!

2015. júl. 5. 15:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem is reagált az antibiotikumra(meg mielőtt megállapították ezt a betegséget az előtt kaptam), ebből következtettek, hogy vírus lesz.
2017. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez gyokerseg, hogy nincs ra gyogyszer:) nekem a kulso tuneteket azzal tuntettek el, de fel evig volt a majam es a lepem "megnagyobbodva"
2019. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem 13 éve megnagyobbodott a lépem, tüszős mandula gyulladásnak kezelték, kaptam az antibiot rá. Hát nem lett volna szabad vírusra,nagyon nem. Közben műtöttek is, az is elég rossz kimenetelű lett (még jócskán benne voltam a 4 hétben, hullámzott, de nem gyógyultam meg). Na azóta is pozitív szokott lenni az Igg mellett az Igm is, amióta megkaptam ezt a rohadt vírust, minden évben alsó hangon négy-öt hónapot beteg voltam, teljesen szétcseszte az immunrendszeremet. Kb másfél-két év volt, mire valamennyire visszaerősödtem. Jó, ez elég kivételes, ritka, hogy tartós károkat okozzon, de itt a (még) élő példa rá, hogy előfordul. Egyéb eü problémáim is lettek, amik visszavezethetőek erre (is).
2022. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!