Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megharapott a macskám, elég...

Megharapott a macskám, elég erősen a kézfejem, kicsit vérzett is. Ha veszett volt meghalok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 19:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20:06 a nagyanyám macskái soha nem voltak beoltva semmi ellen, és semmit nem kaptam el tőlük. Képzeld egy csomó helyen nem oltják a macskákat, de attól még jól tartják és szeretik őket.
2010. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Én kihajintanám a dögöt az tuti...
2010. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy harapástól semmi bajod nem lesz. Mindennapos dolog azoknál akiknek macskájuk van, mégsem halnak bele. Most ha vadabbak akkor az a párzási időszak miatt van. Az én macskám is kissé agresszívebb most.
2010. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást. Az a baj, hogy még új a cica és pont jövőhéten vittük volna oltatni, nem érte miért kell egyből neki ugratni az embernek...


:R

2010. márc. 20. 20:43
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mutassad meg orvosnak.
2010. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy állatorvost kell hívni,aki vért vesz a cicától és megállapítja,hogy hordoz-e valamilyen kórt, vagy sem. Harapott sebbe egyébként bele kell jódozni.
2010. márc. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

20:06-os vagyok

Akkor bocsánatot kérek, megkövetlek:) Bocsi, hogy felkaptam a vizet, de sajnos elég sok olyan embert ismerek, akik kertes házban élnek, a macska már több éves, kiengedi, egyetlen oltása sincs, aztán csodálkoznak, hogy annyi betegséget elkap szegény cica. folyamatosan tele vannak kullanccsal, bolhával, pedig lehet ez ellen cseppeket kapni, de azt se veszik meg, mert minek, meg drága. És hagyják szegény állatot szenvedni. Ez engem mindig nagyon felidegesít, mert szegény állat kitől máshtól kaphatna segítséget, mint a saját gazdájától, aki mellesleg le se sajnálja. Azt hittem itt is ilyesmi van. Mégegyszer bocsi:)

2010. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha veszett lenne, arról tudnál.
2010. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
gondolom,a macskád nem 1-2 napja a tied így tutira tudnád,hogy vesze0tt e de más fertőző betegsége lehet,szal. nézesd meg.puszi.
2010. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha nem tudod veszett volt e menj orvoshoz..a veszettség nem játék..ha az volt és nem kapsz ellenanyagot időben igen meghalhatsz...méghozzá nem is akárhogy..
2010. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!