Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jó vagy rossz az immunrendszerem?

Jó vagy rossz az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Elég érdekes vagyok, egy zúzódott csonton kívül nem volt még eltörve semmim, nem volt herpeszem, gombám, stb ilyen könnyen elkapható betegségek, mármint nátha volt, de semmi komolyabb. Nem voltam műtve, viszonylag egészségesnek tartom magam. Eddig úgy tűnik, hogy tökre erős az immunrendszerem.

Valójában meg a sav már szétmarta a gyomromat (?), és ha sok a savam, összegörnyedek a fájdalomtól, de nem szedek gyógyszert, mert még a vitaminoktól is ódzkodom..

Hogyan lehet ennyire érdekes a szervezetem, olyan, mintha súlyos betegségem lenne, de valójában nincsenek ilyen apró 'mindenki átesik rajta' típusú betegségeim...

Csak egyszerűen nem értem, nem mintha vágynék rájuk, vagy ilyesmi, csak olyan, mintha nem lennék olyan, mint a többiek..


2015. dec. 27. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A csonttores nem nagyon fugg az immunrendszeredtol, illetve szerintem a herpesz es gomba sem. Annyibol tudod hogy eros, hogy ritkan vagy nathas es hamar elmulik.


A gyomorsavrol meg orvost kellene megkerdezni, de az sem az immunrendszeredtol fugg.

2015. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok a savad, fáj tőle a gyomrod de te nem akarsz gyógyszert bevenni? Hát akkor szenvedj csak ha ennyire hülye vagy, már bocsánat...
2015. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a gyógyszerek csak akkor hatnak, amikor szedem, amint abbahagyom, előröl kezdődik. Az étkezéssel próbálom a savamat kompenzálni, több-kevesebb sikerrel.

De eddig 3 féle gyógyszert szedtem, amik az emésztésemet lassították 10naposra. Szerintem ez is szenvedés:)

2015. dec. 27. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a gyógyszer nem fogja elvenni az összes gyomor savat, nyilván addig jó amíg beveszed, ha nem akkor újra lesz... De ez kb minden betegséggel így van, egy magas vérnyomású embernek se csak akkor kell gyógyszert szedni amikor épp magas neki hanem azért szedi hogy ne legyen az... Úgyhogy szedjed csak folyamatosan
2015. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyomorproblémáknak nincs közük az immunrendszeredhez.


Olyan vagy te, mint bárki más, csak éppen a gyomrod gyengébb, mint másé. Van, aki epekövekkel kínlódik, van, aki gyomorsavval. Na sag son. :)

2015. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 evimeri ***** válasza:
A gyomorsavra már régen tudnak olyan gyógyszert adni ami akár évekre is elmulasztja a problémádat. Nekem 20 évvel ezelőtt volt ilyen problémám. Végeztek gyomortükrözést - na az nem kellemes - és kaptam olyan gyógyszert - sajnos már nem emlékszem a nevére. De évekig nem volt gondom. Igaz mostanában újra sok a savam.
2015. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyógyszert, vegyél be szódabikarbónát csakis gyógyszertárit!
2015. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!