Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kell torokfájás ellen...

Hogyan kell torokfájás ellen ezt a sós vizes gargarizálást csinálni?

Figyelt kérdés

Beteg voltam az orvos felírt gyógyszert, amiket beszedtem, azóta már jobban vagyok, de kicsit még fáj a torkom.


Nem szeretnék már több orvosságot szedni, ezért szeretném ezt a sokak által favorizált sós vizes gargarizálást csinálni. Hogy is kell ezt? Én hideg vízben oldottam fel sót, egyelőre nem sok hatása van.


Meleg vízbe csináljam? Hányszor naponta, és mennyi sót?


És esetleg tudtok még más tippet is torokfájás ellen? köszi.


2016. jan. 11. 15:20
 1/2 Tozser Alex ***** válasza:

Fogsz egy pohar vozet raksz bele sot, majd kitapasztalof hogy mennyit azert ne tul sokat de neis keveset, ezerned kell a sot nemvalami kellemes.

Neha oklendezni is szoktam tole.

Beontod a szadba felfele forditod a fejed, hogy racsusszon a torkodra a sosvoz, es gargarozalsz, torokbol fujod..gobdolom vagod

2016. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy csésze (2,5-3 dl) vízhez egy teáskanál sót tegyél, és teljes feloldódásig kevergesd. Testmeleg, szóval langyos vízzel szokás csinálni... naponta 3 alkalommal.

Ha taknyos is vagy, akkor az orrkancsót is javaslom:

https://www.youtube.com/watch?v=4TRngM6NE6g

2016. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!