Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezüst kolloid használata,...

Ezüst kolloid használata, merjem használni?

Figyelt kérdés
1 hete rendeltem meg, de nem mertem elkezdeni a szedését. Már legalább 1 éve visszatérő hüvelygombától szenvedek, semmi sem segít. Nagyon szeretném kipróbálni, de utána olvastam miután már megrendeltem, és azt írjak, hogy be lehet tőle kékülni. Tudom, csak nagy mennyiségtől, de akkor is rémisztő. Na meg amit rendeltem, alá van írva, hogy ez az EU-ban kozmetikumként működik és nem belső használatra való, de aztán ha tovább tekerek az oldalon, oda van írva hogy napi egy teáskanálnyit kell bevenni belőle. Be merjem venni? összezavartak nem kicsit az oldalon. Eléggé megijedtem. 22/L

2016. ápr. 4. 19:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 10 ppm az, ami nekem van.
2016. ápr. 4. 19:24
 2/11 anonim ***** válasza:

először kend a csuklódra, hogy kiderüljön, ha allergiás vagy rá.

nekünk volt otthon, mondtűk, hogy gargalizáljak vele, mert fájt a torkom. bajom nem lett tőle, de mondjuk szerintem sok hatása sem volt.

de hallottam, hogy valaki gargalizált vele és mindig ivott is belőle picit, és elmúlt minden panasza.

2016. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Állítólag lerakódhat, csak nem tudom ez mitől függ. Attól lehet beszürkülni. A 10 ppm az gondolom kis mennyiség, vagy nem ettől függ? Egyébként fémallergiám nincs, vagyis úgy tudom, de azért tesztelem előtte most rögtön.
2016. ápr. 4. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem súlyos bakteriális fertőzésem volt, mely ezüst kolloiddal tudtam kiőlni. Igaz 3 hónap kellet ehhez, mert nagyon lassan hatot. Ha érted a csiziót, akkor logikusan 1990 ezüst kolloid volt az orr cseppekben is. A földben is volt ilyen anyag, de márra ez 0ra redukálódott. Régen ezüst érmét dobtak a tejjes kannákba, hogy ne romoljon meg. NAgyn régen az nem ferőződöt el a sebbe aki ezüst kanálal evet. Ha érted, hogy ez csak jó lehet. az hogy lerakódik butaság, mert fémet ki pucolja a szervezet és ezért is ilyen gyenge hatás foka van.
2016. ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam!
2016. ápr. 6. 16:02
 6/11 anonim válasza:
én is gondolkodom rajta, hogy kipróbálom, de úgy olvastam, hogy nem egyszerre kell meginni a napi adagot, és kell vigyázni az adagolással. Én most a candidára oregánó olajat szedek.
2016. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Candidára nacl szedj. ezüst kolloidal.
2016. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rnesos ***** válasza:

Sziasztok!

Engem is érdekel ez az ezüstkolloidos téma. Tegnap rendeltem egy adagot a multi-vitamin.hu -ról (BioEgészség Biobolt), sajnos csak később néztem utána, hogy a fűszerház Kft. készítménye. Az oldaluk "karbantartás miatt" nem elérhető. De azt olvastam róluk, hogy bezárattak néhány üzemüket,és visszavonták a termékeiket. Kivétel az ezüstkolloid -ot. Így a bizalmam eléggé megrendült, meg elég olcsó is volt. Valószínűleg belesétáltam az olcsó húsnak híg a leve témakörbe. :-) De ezen kívül is elbizonytalanított az a sok cáfolat amit olvastam. Pl. [link] ezen a linken. Élég meggyőző. De valószínűleg azért ki fogom próbálni magamon, bár eredetileg náthás cicának rendeltem. Azt olvastam néhány tenyésztői oldalon, hogy nagyon jó. Azért most már kételkedem. A 10ppm-es oldat állítólag gyenge. Én 20ppm-est rendeltem, de van 40-50 ppm-s is. Ezeknek a színe azt írják, hogy vöröses, míg a 10-20ppm-es fehér. Szóval nem tudom mit gondoljak ez ügyben. Szép lenne, ha igaz lenne, de félek megint átvernek minket. Természetesen, ha lesz tapasztalatom akkor leírom, és én is várom az ezüstkolloidról a visszajelzéseket.

2016. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én naponta kb. 4ml-t szedek, többet nem merek, és egyszerre iszom meg, ennyitől szerintem nem lehet baj, mivel nagyon kevés és csak 10 ppm-es, így lassan is fog hatni. Egyébként azt olvastam, hogy belső használatra max 25ppm-eset lehet szedni.
2016. ápr. 10. 21:19
 10/11 rnesos ***** válasza:
Üdv. mindenkinek! Megjött az ezüstkolloid 20ppm-es(Fűszerházas). Nagyon kíváncsi leszek rá. Az ínygyulladásomat próbáltam kezelni vele öblögetéssel. Érzek egy enyhe fémes ízt a számban, valahol mintha azt olvastam volna, hogy az nem jó. Akkor az Ag kolloid nem jó minőségű. Vélemény? Érez valaki hasonlót?
2016. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!