Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezüst kolloid használata,...

Ezüst kolloid használata, merjem használni?

Figyelt kérdés
1 hete rendeltem meg, de nem mertem elkezdeni a szedését. Már legalább 1 éve visszatérő hüvelygombától szenvedek, semmi sem segít. Nagyon szeretném kipróbálni, de utána olvastam miután már megrendeltem, és azt írjak, hogy be lehet tőle kékülni. Tudom, csak nagy mennyiségtől, de akkor is rémisztő. Na meg amit rendeltem, alá van írva, hogy ez az EU-ban kozmetikumként működik és nem belső használatra való, de aztán ha tovább tekerek az oldalon, oda van írva hogy napi egy teáskanálnyit kell bevenni belőle. Be merjem venni? összezavartak nem kicsit az oldalon. Eléggé megijedtem. 22/L

2016. ápr. 4. 19:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az a természetes tulajdonsága az ezüstkolloidnak. Én is érzem kicsit a fémes ízt. Az nem jó ha nagyon erős, állítólag.
2016. ápr. 14. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!