Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV-szűrés - emelkedett serum...

HIV-szűrés - emelkedett serum eredmény Volt már valakinek hasonló eredménye?

Figyelt kérdés
Hello! Pár hete voltam anonim HIV-szűrésen, és az alábbi eredményt kaptam a dokitól: "Emelkedett lett a serum eredmény, kérem fáradjon be ismételt vérvételre. " Volt már valakinek hasonló? Az ismételt vizsgálat után negatív lett neki? Azt tudom, hogy lehet, hogy valami befolyásolta a teszt eredményét, de nem tudom, hogy elkezdjek-e aggódni.

2016. ápr. 11. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Tettél olyasmit, ami miatt van okod aggódni?
2016. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
2016. ápr. 12. 05:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy negatív vagy, lehet, hogy pozitív. Csak akkor tudnak biztosat mondani, ha még egy vért megnéznek. Szerintem minél hamarabb menj, jobb ezen túllenni, ha negatív vagy, megnyugodsz, ha mégis pozitív, akkor időben kapod a kezelést.
2016. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
8%
A HIV EGY HÜLYESÉG!!! Ne dőlj be ennek a baromságnak, a HIV/AIDS-t kitalálták a 20. században, és igazából a gyógyszerek ölnek meg nem a vírus... Ne fogadd el a kezelést... De azért én is kíváncsi vagyok mit állapítottak meg azok a nagyokosok...:)
2016. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Azóta visszamentél? Mi lett az eredmény? Negatív vagy pozitív?
2016. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2016. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dávidoff91 válasza:
40%
Már el is vitte az AIDS :D vagy öngyilkos lett. :D
2016. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pozitiv de semmi bajom azóta sem
2016. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagy! Mai világban egyáltalán nem halálos, és gyógyszer szedése mellett nem fertőz.
2016. dec. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért azt lássuk be, hogy a + emberek immunrendszere meg sem közelíti az egészségesét. A gyógyszer csak életben tart, de ha nem szeded, megint elkezd a vírusszaporodás...Ezért mondják, hogy gyakorlatilag gyógyíthatatlan és végülis halálos megbetegedés
2017. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!