Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sikerült teherbe esnetek...

Judit2310 kérdése:

Sikerült teherbe esnetek hosszas hüvelyfertőzéses küzdelem után!?

Figyelt kérdés
Azon nők közé tartozom,akik hosszan küzdöttek a hüvelyfertőzéssel mire túl lettek rajta,mert valamiért mindig visszatért.Az érdekelne hogy akik ugyanebben a cipőben jártak sikerült kisbabát szülniük!? Mint mondtam hosszan küzdöttem a gondommal,de a menstruációm mindvégig rendszeres volt ettől függetlenül.Volt hogy 1-2 nappal előbb jön a vártnál,de van hogy pontosan 28 napra érkezik.Mindig kihúzom vele a négy napot viszont ettől még van bennem félelem hogy a hosszas küzdelem,esetleg számottevő mértékben roncsolta a szerveim.Elfogok menni orvoshoz,de addig is érdekelnének a véleményeitek.Várom és köszönöm válaszaitok.
2016. jún. 17. 09:55
 1/1 anonim válasza:
igen, viszont nekem a terhesség alatt is sikerült egyet beszedni (9. héten), elég bajos tud lenni. Szóval inkább azt kellene kideríteni, hogy mi okozza, hogy állandóan visszatér, ehhez nem lesz elég egy nőgyógyász. Nekem például az akkor diagnosztizált és addig kezeletlen inzulinproblémáim miatt volt már előtte is sokszor. Azóta, hogy szedem a gyógyszert és tartom a diétát (szóval kb két éve), talán egyszer...
2016. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!