Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyílt sebbel lehet fürdeni a...

Nyílt sebbel lehet fürdeni a Balatonban?

Figyelt kérdés
1 hónapja volt egy műtétem, és befejezésként összevarták azt ugyebár. Nos, még az összes varrat bent van, és csak 1 "szívódott fel" pont most este, a kérdésem az lenne, hogy így lehet-e fürdeni a tóban? U.i: Ha ez számít a műtét oka körülmetélés volt (nem, biztos nem volt más választás, és teljes)

2016. júl. 18. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne menj be, a vérszagra jönnek a cápák! :D
2016. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mond?
2016. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat, az urologushoz nem kaptam olyan idopontot ami jo lenne, lenyegeben nyaralas alattra vagy azutanra tud adni :/
2016. júl. 18. 01:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy ezzel a kerdessel mehetek haziorvoshoz is?
2016. júl. 18. 01:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne fürödj nyílt sebbel!
2016. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz nyugodtan és kérdezd meg. De alapvetően nyílt sebbel nem jó fürdeni.
2016. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínűleg már voltál(vagy nem) a Balcsiban, mivel ez lassan egy hónapos kérdés....De szerintem felelőtlenség egy aránylag friss műtéti hellyel a Balcsiban úszkálni....Lehet, hogy semmi bajod nem lesz, de ha mégis elkapsz valamit, vagy begyullad a seb, azzal több kárt csinálsz magadnak, mintha kihagytál volna egy nyarat a Balcsiban. Bár ha a doki azt mondja oké, akkor azzal én sem vitatkoznék:)
2016. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!