Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap óta folyamatosan lázas...

Tegnap óta folyamatosan lázas vagyok, de mitől?

Figyelt kérdés
Este kezdődött, azt hittem, éjszakára majd jól megfájdul valamim, torok, has, stb., és kiderül, mi van, de semmi. Reggel óta megint lázam van, de nem fáj semmim, jól vagyok, nem értem, mitől van ez?
2016. aug. 4. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem voltál sokat a napon? Ha jól érzed magad hogy vetted észre h lázas vagy?
2016. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
30 múltam. nem voltam napon, és hát "ahhoz képest" érzem jól magam, úgy értem, általában ha belázadosom, utána rögvest jön valami tünet, torokfájás, köhögés, hasfájás, akármi. itt most nincs semmi, leszámítva persze, h kimerít a láz, nem fáj semmim, stb.
2016. aug. 4. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A laz egy tunet, tehat valami okozza. Biztosan laz? Nem lehet, hogy csak hoemelkedes? 38,5 C folott van? Csak mert azert egy laznak vannak tunetei, mint a hidegrazas, fejfajas, pirossag, az hogy te tok jol vagy es vigan eled az eleted kicsit erdekes. Ha valoban lazas vagy menj el az orvoshoz!
2016. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!