Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sörözés közben lenyelhettem...

Sörözés közben lenyelhettem egy hatalmas legyet lesz valami bajom? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Nos, kint sörözgettem és utolsó kortyot húztam le mikor éreztem a torkom közepén hogy valami nehezebb, szúrósabb dolog van ott. Próbáltam visszaköpni, öklendezni de már nem sikerült visszaköpnöm. Tegnapelőtt is volt ilyen, de akkor szerencsére nyelvemmel észrevettem és kiköptem, egy hatalmas nagy zöld légy volt, ki tudja lehet most is. Ha egy picit gyengébb az immunrendszerem mint az átlagnak és van több bajom, mint pl. vérszegénység, akkor kell aggódnom? Légyszíves, segítsetek nagyon ideges vagyok..!

2016. aug. 8. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Reméletőleg nem egy darázs. Akkor szerencséd lehet.
2016. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha darázs/méh lett volna a sörödben akkor bedagadna a torkod és meg is fulladtál volna. De lehet, hogy valami más rovart nyeltél le (pl: poloskát). Nem hinném, hogy lenne különösebben valami bajod. Ha gyenge az immunrendszered, akkor napi egy kifacsart narancsot igyál meg. Nekem kis koromban ezt javasolta a doktor úr és semmi bajom sincs azóta (komolyabb). Én ezt javaslom neked amíg nem emésztődik meg és ki nem ürül a szervezetedből (1-3 nap). Amúgy meg nem kell félned, a gyomorsav szétmarja a legyet. De, ha nagyon aggódsz, akkor csak szólok, hogy minden ember alvás közben megeszik 2-3 rovart egy évben.
2016. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!