Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyógymódok vannak...

Troyx kérdése:

Milyen gyógymódok vannak bélféreg ellen?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 napja érzem, hogy viszket ott lent szerintem biztos hogy bélféreg az. De nem akarok elmenni az orvoshoz természetes gyógymóddal szeretném elmulasztani.

Utána néztem az interneten és sokan a foghagymát ajánlják. Én is elkezdtem ma enni jó sokat ettem magába.

Esetleg tudtok még olyan módot amivel gyorsan el lehet mulasztani vagy maradjak a foghagymánál?



2016. aug. 10. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg azt is észrevettem, hogy mintha lenne ott egy kis seb szóval fel lenne sértve ez mitől van?
2016. aug. 10. 20:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak szarul törölted ki, vagy rádjött a fosás és túl sokszor törölted ki.

Egy féreg van ami a segglyukadhoz petézik, de az viszonylag ritka és csak gyerekektől lehet elkapni(akik megvakarták a feneküket és rákenték valamire amit te meg megettél)

2016. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyél fokhagymát, a talpadhoz tegyél 1-1 szelet hagymát, grapefruitmagos cseppet használj az ánuszodra.


Mellesleg nem biztos, hogy féreg, lehet, hogy belső aranyér

2016. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne rág a körmöd ha eddig se tetted akkor semmi gáz pár nap ès elmúlik.

Ammúgy meg nem bèlfèreg hanem cèrnagiliszta(Enterobius vermicularis) ha bèlfèreg lenne az nagyobb problèmát okozna :D

A fokhagymának amúgy meg tökèletesen be kell válnia csak tènyleg mindig moss alaposan kezet WC zès után

2016. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!